Kalendář akcí

Moji čtenáři! Po statistice a porovnání návštěv článků na webových stránkách a záznamů otevření kalendáře jsem zjistil, že nám dopisovatelům a vkládačum informací přichází naše práce vniveč. Jak to?

Podívejte se schválně kolik je čtenost článků a kolikrát se někdo podíval, zda-li se něco hraje či ne. No, že se na trenálu ptají někteří odborníci a budoucí jaderní fyzici, jestli se někam jede a s kým se tam bude hrát, tak to vem čert. Jenomže ta neinformovanost v oddíle je veliká. Snad to vychází z výchovy (všechno pod rypáček), špatných škol (blbej učitel, furt se na něco ptal) anebo z lenosti někde něco hledat. A když se nechce - to je horší, jako když se nemůže. Je přece mnohem snadnější se někoho zeptat: "Bude teď něco někde za volejbal?" Sice dotyčný fundovanou odpověď do 5-ti minut zapomene, ale pak se na facebooku může zeptat ještě několikrát a rozvířit o tom debatu pro dvacet lidí, aby taky večer nespali a elektrické obvody se mohly žhavit o sto péro!

Já Vás nýčko navedu, jak na to. Když si otevřete naše webové stránky (teď už ne, jste na nich), tak v pravém horním rohu najdete nápis, a to se podržte: Kalendář akcí. Pro upřesnění je to vůči mě z Vašeho pohledu zrcadlově převráceno strana pravá ... Pod zmiňovaným nápisem jsou takové chlívečky s čísílky. Nejsou ta numera velká, ale jako na sviňu souhlasí s těmy dny, co jsou normálně v týdnu, měsíci i v roce. No nekecám! Schválně si to zkuste zjistit, třeba na facebooku.

A tady dávejte dobrej pozor! Vím, že by si malé odlišnosti všimnul pouze Mazánek a ještě by dodal nuance o sosáčku. Koukněte, že některá čísla jsou zobrazena ťučně! A ha! Když na ně klinete takovým tím hajzlikem, co Vám lítá po obrazovce a taky se někdy, někde zmetek z televize zdejchne. Normálně se vám to rozprcne a objeví se takový jako ohrádky s né mnoho psaním. A tady se dá vyčíst kdo s kým jak a za kolik! Normálně pecka jak prase! Fór je, že si to nemusíte vůbec pamatovat a zase si to rozčutnete na dni, kerej Vás zajímá znova. Vono to tam je furt!

Schválně si Vás vyzkouším. V neděli 22.1. hraje kdo? Jsem zvědavej kolik tam bude kliknutí. Se blejskněte Vy "trenálový dotazovači ..."

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll