Kdopa nám to hrál a kdopa nám to hrál?

FOTOGRAFIE Z PŘEDÁNÍ CENY! I trenér může vyhrávat a klidně i v období okurkovém, kdy jeho svěřenci nehrají žádné mistráky. Při pravidelném čtení volejbalových webů s kvalitními články jako jsou na stránkách Via-volley, Volleycountry a také Hanikvolleyball, kde se pokaždé objevím něco, očem mohu zapřemejšlet, doplnit a nebo si taky škodolibě rejpnout tzv. do živýho. Jeden si na nich přijde na své. Technika, novinky, o ženských, témata do pranice a taky soutěže. Ty já strašně rád už od mala!

Předvčírem koukám, že můj (teda nemohu si jej tolik přivlastňovat - NÁŠ) kamarád Jarda Neumann z Pacova vyhlásil na stránkách Volejbalové akademie takovou malou soutěž s rozborem videa ze Světové ligy, na kterém si trenér Brazílie Rezende bere oddychový čas. Jeho gesta jsou celkem vzletná a důrazná. Kdo jej neviděl v akci na vlastní oči, tak přišel o moc. Jarda trefně použil pasáž špicově natočenou kameramanem pro dopisovatele s otázkou: "... co tam asi trenér povídal svým svěřencům?"

Nelenil jsem a napsal svoje krátké pojednání. Musím přiznat, že od samotného autora jsem zasmál taky. Jelikož si na férovku nemohl  hlavní cenu přidělit sám ... Tak si přečtěte jak to dopadlo:

http://www.hanikvolleyball.cz/video/na-konec-tydne/4075-video-na-vikend-rezende 

... a kdopa nám to hrál a kdopa nám to hrál?

 

 

Jinak to prezentuji hlavně kůli těmto extra webům. Dejte si je do oblíbených, čtěte je a Jardu Neumanna taky. Písněte mu a On Vám rád odpoví: huste@emil.cz

Weby:

http://www.hanikvolleyball.cz 

http://via-volley.cz/ 

http://volleycountry.com/cz/ 

Vítěz Elvis a cenu tričko s motivem Volejbalové akademie předává "dvorní" kameraman a buldozér dívčích srdcí Jarda Neumann (Elvis slíbil, že si jej ihned oblékne a bude v něm i spát, což se po příjezdu domů u jeho manželky nesešlo s kladnou odezvou ...)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll