Konec sezóny 2017/2018 - opožděné shrnutí

Před zahájením přípravy na sezónu 2018/2019 se ještě nutně musíme ohlédnout za tou minulou. Dlužíme Vám výsledky KP přípravek a zakončení sezóny, které se náramně vydařilo!

Do KP přípravek naše tréninková skupina zasahovala prostřednictvím čtyřech družstev, ve kterém jsme točili přes 20 hráček. Hráli jsme bez větších ambicí na výsledky, cílem bylo získávat zkušenosti a hrát a hrát a hrát. Naše umístění 8., 25., 28. a 35. místo z celkových 37 družstev pak odpovídá věku i našim hráčským možnostem. Výkonnostní vzestup jednotlivých hráček byl závislý nejen na množství odehraných utkání, ale hlavně na tréninkové docházce.

Společné zakončení sezóny proběhlo na začátku června, kdy jsme sobotní odpoledne vyplnili schůzkou k uplynulému i nadchácházejícímu soutěžnímu ročníku a následně odehráli turnaj. Rodinné týmy byly rozděleny náhodně do dvou skupin a hrály vždy ve dvojicích systémem každý s každým. Skupinu A ovládli Trejbalovi, pouze na skóre míčů byli druzí Švihelovi, třetí pak sourozenci Burešovi. Ve skupině B zvítězili Doskočilovi před Prusákovými a Havlíčkovými. Paralelně proběhl turnájek šesti mladších sourozenců v přehazce jeden na jednoho (1. Tomášek Kolouch, 2. Peťa Švihel, 3. Zuzanka Trejbalová).

Všichni jsme si nakonec oddechli, že v tom vedru je turnaj za námi a že si můžeme posedět a probrat vše v klidu, při víně, za opékání párků, špekáčků, pečiva i zeleniny. Došlo i na ocenění nejlepší docházky. Holky byly samozřejmě neunavitelné a lítaly po hřišti (za doprodu některých tatínků) až do desíti dovečera.

A teď již vzhůru na trénink. ZAČÍNÁME 1. tréninkem dnes!!! :-)

Pavlína

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll