KP přehazovaná dívky: Litomyšl 18.1.09.

V neděli 18.1.09 jsme opět vyrazili na přehazovanou tentokrát do Městské haly do Litomyšle, kde se hrálo 2.kolo KP za účasti 12 ti družstev. Na seřadišti u Pojišťovny už byla děvčata nachystána naskákat do aut a vyrazit, ale bylo jich o jednu méně. Verča Hendrichová onemocněla a já už jsem nesehnal za ni náhradu a tak jsme odjeli jen v devíti. Jedno družstvo muselo hrát jen ve čtyřech bez střídání. Obě naše družstva zahrála velmi dobře a je to vidět i na umístění.

 

Družstvo - A - : skončilo na 1.místě, když 10 zápasů vyhrálo a jeden remizovalo( s našim béčkem) a družstvo - B - : skončilo na 3.místě, když 7 zápasů vyhrálo, 2x remizovalo a 2x prohrálo.

Družstva hrála ve složení: A – Motálková Tereza, Kryštůfková Kristýna, Šrůtková Markéta a Vondrová Veronika. B – Dynková Jana, Junková Eva, Kociánová Kateřina, Dědková Lucie a Veselá Aneta.

Děvčata dostala pochvalu za dobrý výkon. Nic jsme v Litomyšli nezapomněli a vrátili jsme se všichni domů. Příští kolo se hraje 22.3.09 v Lanškrouně a poslední kolo se bude hrát 19.4.09 ve Svitavách( 1.3.09 máme obsazenou Halu). 

Trenéři: Kryštůfek Jiří, Ševčíková Zdena, Smělá Marcela a jejich asistenti: Dědková Marcela, Kryštůfková Jana, Dynková Hana a fotograf: Dynka Libor. Někteří byli i řidiči.

Porada s trenéry.

Tady trenéři taky radí.

Lucka Dědková vložila do odhodu i baletní prvky.

Musí se házet i na krásu jak tvrdí trenér. Škaredě to umí každej blbec.

Tady jsme komplet: Šrůtková Markéta, Motálková Tereza,

Dědková Lucie,Kociánová Kateřina,Dynková Jana,Vondrová Verča, Junková Eva,

Veselá Aneta a Kryštůfková Kristýna.

Družstvo A: Terezka, Markéta, Kristýna a Veronika.

Družstvo B: Lucka, Jana, Aneta, Eva a Kateřina.

 

Realizační tým

Takový realizační tým snad nemá ani nároďák: trenéři, asistenti, fotograf, profesionální zajištění vozového parku,... Co na to sout repre Máza? Tiše závidí???

Jo, závidí

Kdyby takhle spolupracovali rodiče kluků, jistě by nás to posunulo dál.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll