KP starší žačky - 10 kolo: Ústí nad Orlicí 8.3.2009.

V neděli ráno si děvčata o proti minulé neděli mohla přispat. Hrály jsme totiž v Ústí nad Orlicí a to druhé a třetí utkání. Kdybychom však tušily, že  první utkání mezi Ústím a Letohradem bude pěti setové, tak jsme mohly spát ještě o hodinu déle. Nejsme vševědi a do Ústí jsme přijely lehce po deváté. Soupeřky už hrály mezi sebou a my jsme se rozkoukávaly. Podlaha v tělocvičně špatná. Na rybičky to nebylo a když už  tak s nějakou odřeninou a třískou. Dana by mohla vyprávět. Je pěkně odřená. Někdo ji ty bolístky bude muset pofoukat ! Oba zápasy jsme vyhrály.

Svitavy - Letohrad  3 : 1  ( 25:8)(25:12)(16:25)(25:9)

Po dvouch lehce vyhraných setech to na děvčata zase padlo (něco to muselo být-sice nevím co - protože hrála velmi špatně) a po domluvě dohrála utkání do vítězného konce.

Svitavy - Ústí/Orl.   3 : 0   (25:21)(25:16)(25:19)

Proti Ústí to byl boj o každý míč. Domácí byly povzbuzovány svými fanoušky a bylo to poznat na jejich hře. Naše děvčata si však vždy vytvořila určitý náskok a ten udržela až do konce. Byl to boj. Děvčata byla pochválena. Sestava: Kiki, Danuš, Markét, Míša, Terča, Nikča, Andrej a Any. Příští kolo hrajeme 22.3.09 doma v Hale Na Střelnici proti největším soupeřům Lanškrounu a M.Třebové. Začátek je v 9.00 hod.

Dopravu zajistila úspěšná dvojka: p.Šimek Ladislav a Kryštůfek Jiří.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll