KP v přehazované: Žížalky jedou!!!

Krajský přebor v přehazované dívek má za sebou další dvě kola - prosincové v naší hale a lednové v Lanškrouně. A jednou větou musím napsat - žížalky se na hřištích smekaly, jako by to ani žížalky nebyly. Jedna radost to byla jak v naší hale, tak v Lanškrouně. 

Prosinec - Svitavy: Byl to pro nás hodně úspěšný turnaj! Všechna 3 družstva naších žížalek bojovala jako o život, povzbuzováním pomáhali také diváci. "Béčko" v sestavě Radka Hendrichová, Anička Loukotová, Terezka Bohuňovská a Eliška Žáková skončilo na 4. místě, "céčko", to byla Majda Krejčí, Ema Palatková, Soňa Strachotová a Šárka Šimková, obsadilo 5. místo. Největší překvapení nám ale připravily pidižížalky, tj. "áčko" - Kája Hubinková, Nikča Justová, Kačka Tesařová, Majda Vostřelová a Šárka Kučerová. Hrály ve skupině B, všech devět zápasů vyhrály a k našemu obrovskému překvapení a jejich velikánské radosti celou skupinu vyhrály!!! Postoupily tak do A skupiny a na lednový turnaj už jsme se začaly moc těšit, protože všechna naše družstva budou v A skupině - výkonnostně lepší!

Leden - Lanškroun: Důkladná a poctivá příprava na toto soutěžní kolo (15.1.) se nám vyplatila. V pátek na tréninku proběhla ještě kontrola, zda mají osobní řidiči, vesměs žížalčí tatínci, v pořádku své Rolls Royce, tj. zda mají čtyři kola, benzín či naftu, nemrznoucí kapalinu, řetězy, v pořádku světla, ... Všechny žížalky hlásily - u nich pohoda, všechno "v cajku", můžeme vyrazit! Počasí totiž nebylo nic moc! Ráno ještě Majda Krejčí potajmu zkontrolovala, zda tatínek nezapomněl foťák (uvidíte, jaké jsou modelky!!!) , a kolona vyrazila směr Lanškroun. V hale bylo vše připraveno, rychle se rozcvičit a hurá na soupeřky! Pro celý realizační tým - trenéry, asistenty, fotografy, řidiče, nosiče občerstvení, ... to byla pořádná celodopolední fuška. Áčko, béčko, céčko - tři naše týmy byly téměř neustále v akci, takže i realizační tým byl v neustálém poklusu od jednoho hřiště k dalšímu a zpět. Sledovat průběžně výsledky už moc nešlo, takže příjemné překvapení měli všichni až na konci. "Céčko" (Majda Krejčí, Ema Palatková, Šárka Šimková a Soňa Strachotová) tentokrát nezaváhaly a celý turnaj vyhrály.!!! "Béčko" (Anička Loukotová, Radka Hendrichová, Terezka Bohuňovská a Majda Vostřelová) skončilo těsně pod bednou, tj. na 4. místě a "áčko" (Šárka Kučerová, Kačka Tesařová, Nikča Justová a Filďa Štulpová) vybojovaly 7. místo. To suma sumárum znamená, že i v dalším turnaji krajského přeboru, který se uskuteční 26. února v České Třebové, budeme mít opět všechna tři družstva v A skupině, kde se bojuje o 1. - 10. místo. Celkem je v KP 20 družstev!

Děkujeme všem, kteří s námi v Lanškrouně byli, pomáhali nám a povzbuzovali!!! Doufáme, že s námi opět "vyrazíte"!!!

A ještě na závěr - jak to vypadá s pořadím v aktuální tabulce??? 1. Polička A, 2. Svitavy C, 3. Lanškroun A, 4. Svitavy B, 5. Č. Třebová A, 6. D. Újezd A, 7. Polička B, 8. Svitavy A, 9. – 10. Lanškroun B a Č Třebová C, 11. Lanškroun C, 12. D. Újezd B, 13. Polička C, 14. M. Třebová, 15. Litomyšl, 16. Č. Třebová B, 17. Lanškroun D, 18. Č. Třebová D, 19. D. Újezd C, 20. Choceň.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll