Kvalifikace Českého poháru žáků 2011/12, 12.-13.11.2011 - LIVE SCORE!

Všem děkuji za práci na úspěšném zvládnutí kvalifikace Českého poháru!
Tleskám s rukama nad hlavou! Jsme dobří a budeme ještě lepší!
Je to stejné jako se sadařem, co se stará o svůj sad. Když to dělá dobře a věnuje se mu stále, musí zákonitě vypěstovat hezké ovoce. To ovoce jsme vyškolili MY všichni, protože jsme nenechali nic uvadnout, pravidelně jsme zalévali, narovnávali pokřivené, aby bylo rovné a hlavně jsme věřili, že se úroda dá prodat!

Tož na Prvním kole Českého poháru 3.12. v České Lípě prodejme všechno ...

Tuto sobotu jsem si nazval Den D dle začátku vo jenských operací s nejznámější bitvou Overlord o Normandii za II. Světové války. 12. listopadu se v dějinách stalo hodně zajímavých událostí: Trockého vyhodili z komunistické strany, skončila "tresčí" válka mezi Británií a Islandem, Voyager 1 pořizuje první snímky prstenců Saturnu a naši žáci mohou poprvé postoupit do první osmičky Českého poháru!

Dvakrát jsme začínali ve druhé osmě a teď chceme znova změnit dějiny našeho volejbalu. To že se na pohár připravujeme řádně svědčí i včerejší trenál, kdy v jednom bezva cvičení dostal do čuni parádní ránu Ronald (vypadalo to na zapadlej jazyk) a během jedné minuty se povedlo nastavit svůj ksichtáček Šlukovi. Tam to bylo přímo na nos, a to bolí. Ustáli to oba. S následujícím trénováním postavení potom kdosi navrhl - tuším, že jsem to byl já - aby hráč po svojí nevynucené chybě dostal facku od spoluhráče po pravici. Náramná legrace!

Zde je rozpis jednotlivých zápasů:
  8:30 TJ Svitavy – Sokol M.Hradiště
12:00 TJ Svitavy – VK Znojmo-Přímětice
14:00 TJ Svitavy - SK Prosek Praha
18:00 TJ Svitavy - H2 - USK Slavia Plzeň nebo ŠSK Beskydy Frýdek-Místek

Po celou dobu budete v tomto článku informování o průběhu kvalifikace. Je tedy zbytečné telefonovat hráčům a naprosto klidným trenérům. Stačí, když si celý den necháte tuto stránku otevřenou budete čas od času klikat na takové šipečky s označením aktualizovat nebo obnovit. Komentáře nebudou dlouhé, ale vyčíst se z nich dá hodně.

Odjezd je 6:15 od haly novou dodávkou od Robina Šaura. Víte, že má Robin novou dodávku Vito? Teď už ano. Pracovně ji potřebuje přes týden a na víkendy a ježdění po volejbalech ji můžeme zapůjčovat my. Komfort dostačující, ceny přívětivé, dohoda jasná. Požadavky hlaste Elvisovi.

Fanděte nám na dálku!

Cesta parada, dodavka jede jako pilka, Mazlik byl v Hradci prv! Rozcvicovacka na hale. Budem hrat na tretim prkne

SY - Mnichvo Hradiste 2:0 (13, 7), souper rezignoval, nas servis smrtelny, hrali v podstate vsichni - Melis stridal jak v hokeji, kavu mají dobrou a tak jsme v kiosku radeji zasekli sekyrku, v hale je zima a nekteri nasi hraci sli do marketu na svacinku, protoze si zapmneli jidlo co jim nachystali doma, takze na Kuklich nemusi varit obed! Hraje az v poledne! Harmnonogram funguje. Pan Lejsek ma vse nachystane, jako by to nedelal poprve ...

Postrehy: kdyz se rozhlednu kolem sebe, tak Vam povim, ze jsou tady habani vetsi jako nas "drobek" Klikoun a kdyz si predstavite, ze kolem takoveho projde Peta Leinweber nebo Adam Tomasek ... Jsou jim po gumu u trenek! Program se uspisil. Jdu dostat do varu druzstvo nasich DIVOCHU! Gratulujeme chlapum i babam za smeteni Pardubek od obou druzstev 3:0! Jen tak dal!

SY - Znojmo 2:0 (11, 12) Souper se z nas podelal. Vyborny servis Cizi a zacatky 5:0 a 7:0 jsou smrtelne! Kluci hrali bez nevynucenych chyb a byla videt dobra radovacka. Ceka nas posledni zapas skupiny Prosek.

Nebudete verit, ale podceneni soupere, jez skonci posledni ve skupine nas stalo set SY - Prosek 2:1 (23:25, 25:10 a 15:8) Slo to Kvapovi, stredem hrajeme nizko, nebyla to hecovacka jak ji umi Svitavy! Panu Hornkovi se do sirokeho vyberu repre libi Ondrej a Sulc! Dame se do klidu a bude nas cekat nejdulezitejsi play-off s Beskydama. Musel jsem mezi sety na zachod, ale na sobe nedam poznat nic!

Dejiny jsou prepsany! SY - Beskydy 2:0 (16 a 9!) Rozhodci řekl, ze to byl nejlepsi tym, co piskal! A TO jsme MY! Jdeme do Astry asi za dvě hodinky! Stavte se !!!

GRATULACE

Ahoj Elvisi,
chtěla jsem Tobě, Melisovi a ostatním poděkovat za to, že trávíte svůj volný čas s těma "klackama drzejma, který maj pořád nějaký nemístný poznámky a nedělaj nic pořádnýho" a děláte z nich kluky, kteří jsou skvělí, makaj, nadchnou se pro dobrou věc, mají smysl pro kolektiv, když trenér řekne, jdou a dřou, aby nakonec dokázali něco obrovskýho a projevili svoji upřímnou klukovskou radost. Jsou to bezva kluci!!! Byl to neskutečný zážitek tam být včera s vámi. Hodně dalších úspěchů přejí a pěstičky pro štěstí drží Leinweberovi

Povedená sobota

Gratulace žákům-chlapákům, ale i celému svitavskému volejbalu. Na co se dnes sáhlo, to se vyhrálo. Teď už jen zvládnout finálový zápas v Astře, ale ten si jistě  zkušení borci pohlídají :)

O parník

Tak to je o parník. Jediný prohraný set a v ostatních maximum 16 bodů???  hm, zřejmě slušnej oddíl ;-)

Gratuluji všem

Dnes velmi úspěšný den, gratuluji žákům i chlapům. Na přípravě v Polsku navíc CZE-POL 3:2.

DIVÁCI

Přijet Hradce na kukačku přislíbili piloti formule 1 - Mazlík a Faďa! Každej svojí F1, tak kdo se nebojíte sednout do super rychlých rakví, dejte vědět a oni se pro Vás zastaví. Pojištění není třeba, protože to, co by po Vás dostala rodina od pojišťovny je tak akorát na spálení těla v kopřivách ...

Nominace

NAHRÁVKA: Adam Čížek, Jiří Johanides

BLOK: Saša Jedlička, Saša Konečný, Ronald Čadílek,

SMEČAŘI: Mirek Odvárka (kapitán), Marek Šulc, David Kvapil, Ondra Klika, Adam Tomášek a Petr Leinweber.

TRENÉŘI: Elvis &  Melis

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll