LiveScore - III. kolo Českého poháru žáků - Příbram

Diváci, posluchači, fanoušci - zveme Vás na přímé přenosy III. kola ČP žáků v Příbrami. Odjezd je stanoven na zítřejší půl pátou ranní a jedeme na Humpolec a dále Dé jedničkou před Průhonice, kde se bude odbočovat po novém obchvatu na Příbram. Zima po cestě bude jako v eskymácké tělocvičně, proto držte palce, ať neumrzneme a obhájíme naše vybojované posty. Doufám, že stejně jako my Vás i Vy nás bude zásobovat aktuálním stavem z haly v soubojích s Chvaleticemi.

 

Cesta na pohodicku. Jen nekde bylo -25C! Humorna epizoda byla na benzince v Havl Brodu. Melis si sel koupi dalnicni znamku a ja sel na cvanharo. Nechal jsem nastartovanou dodavku a Sluk si sel pro něco kufru. Kdyz jej zaviral koukam, ze auto popojizdi. Ma takovou silu, ze dokaze odtlacit dodavku přes zaslapnutou rucni brzdu! Asi se da na silovy trojboj a bude ohejbat osu u cinky...

SY - Znojmo 25:19 a 27:25 (no rozhodci nevi jak se ukazuje!).

Probehlo zahajeni a s Meldou jsme dostali mapu Pribrami, aby jsme nezabloudili. Co ty chlapi s Chvaleticema delaj? Prohrat 24:26! No chlapi, uz je to lepsi, jestli jste vyrovnali na 1:1 (25:20). Vychazka s nakupem piti pro hrace byla naramna. Vyslapli jsme s Meldou na Svato Horu a bylo tam nadherne. Krasna stavba s paradnima freskama. Melda se pomodlil a uz to pujde samo tedy s pomoci Bozi. Chlapi co to je za koncovky? 23:25?! 19:25 - nevadi! Dobrej vykon. Chvalime.

SY - Zlin 25:13 a 25:18

Jiny rozhodci a jeste vice chyb! U nas to by to neprezil.

SY - Ceske Budejovice 25:16 - smetak! 22:25 bude treti set! 10:15!

Bohuzel jsme tahali celou dobu za kratsi konec. Donutili jsme soupere asppn prestat smecovat a musel hrat na nase nevynucene chyby nebo na takovou spis hazenou.

SY - Ostrava 26:24 a 25:21

Hrali jsme v takovem serosvitu no uplna LaternaMagika! Rozhodci hlavni organizator Martin Riger. Vše odpískáno dle regulí. Asi v Příbrami Martin dělá "děvče pro všechno". Hrajeme spatne a v druhem setu zlepseni o 0.000.001%!

SY - Brno 25:19 a 25:22

Cely set jsme dotahovali!

NEDELE: Vstavani je docela na pohodicku. Jenom se nikomu nechce. Vidim na chlapich krasny navyk z domů: vytahnu rolety (tj.ze otevrou oci) a uz satraji po ovladaci na TV. Penzion je opravdu frajerina. My s Meldou bydleli v takove selske jizbe. Malovany strop s trámy, kyvadlove hodiny, starozitny nabytek. Jako na zamku. Pred spanim jsme povecereli privezenou pizzu (v penzionu nevarili - oprava kuchyně) a pak nas mistni poradatele pozvali do VIP klubovny na zimaku na rauticek s papanim a pivem. Fermentovane salamky, klobasky, bruselska pasticka a hlavne tlacenka. Otazka pro ctenare: Co asi Elvis papal nejradeji a u ktereho talire byl jako prikovany a kde mu de něj nikdo nesměl ani šáhnout, jinak by kousl? Ve VIP bylo velke teplo a velka lahev rumu! Taxik jsme na 2 a pul kilometru vzdaleny penzion nepotrebovali. Martin Riger nas odvezl fungl novym samochodem a my u u toho s Meldou zazpivali : "Ty jsi Martineee strom zelenyyy - tobě nebylooo treba zeny ..."

SY - Pribram 2:1 (25:19, 11:25 a 15:11)

Rozhodci tlacil jak mohl, ale odolnost "svedske oceli" je neskutecna! Atmosferu v telarne bych Vam pral videt a slyset - jdu v pondeli k usnimu.

Posledni presun do druhe telocvicny. Melda se po ceste na lede svalil. Spadl na zem jako mrtvej cunik z valniku. Vůbec jsem se nesmal!

SY - Plzen 2:0 (25:20 a 25:18)

Hotovo!

Tak pozor! Budejice prohraly s domacima a my budeme hrat v Hradci o zlato! Poradi: 1. Pribram 2. Svitavy 3. Budejice

Pise Marcela Jedlickova: Ahoj,škoda,že nemůžu psát komentáře na váš volejbalovej portál,nejsem členem TJ tak mě to tam nepustí.Chtěla jsem se registrovat,ale nehraju volebal a tak tam asi nemám přístup.Hrála jsem s Marcelou na zdravce a hrála bych i teď,ale nemám s kým a nechci dělat Sašovi ostudu,že by řekl,že má mámu nemehlo.Jinak,kdyby jsi chtěl na to ušní,ráda tě doprovodím!!

Pise Mazlik (Roman Plevak): Kluci jste frajeři velka gratulace :) pozdravujte kluky a hlavně jeďte opatrně

Psali Švihelovci: Tak to měli kluci dnes od rána pěkný maraton. Škoda ty Budějky... Ráno si kluci taky moc nepospí, přimlouvám se za omluvenky z pondělního vyučování!!! Všechny zdravíme a zítra je tam roztřískejte na třísky!
Švihelovi

Elvisův komentář:

Po posledním zápase byla nálada v mamčaftu bezvadná. Ogaři měli tlamy vychechtané od ucha k uchu, že jsem se bál, aby si náhodou neukousli uši. Vyhlášení proběhlo krátce a rychle. Však taky na něj zůstala jen čtyři družstva. Aspoň zbylo hromada cen na první tři. To se Příbram s Martinem Rigrem pochlapila. My dostali krabici velkou jako schovku na mrtvý děcko! Upomínkové hrníčky, trika atd. Kluci vše rozebrali, jako barevní zaparkované auto a co potěšilo - jedno triko dali taky Elvisovi. Sice jej má na sobě jako takové bodýčko do fitka, ale ještě je ze sebe nesundal, jak s ním teď frajeří!

Při opouštěn tělocvičny se u nástěnky shromáždilo víc lidí. Někteří spekulovali, jak a kdo může vyhrát pohár, jiní chválili naše divochy pro jejich nezměrnou odolnost spojenou s bojovností, některé zajímalo kam jedeme a jak to máme daleko. Hezké maminky se na mne smály a chtěli si tykat a dříve narozené podávaly rady, ať se u té postranní čáry tolik nenervuju, jinak prej mě může klepnout "pepka". Hodně lidí slibovalo, že si udělá výlet do Hradce. Vrabci za tu chvilku vyštěbetali výsledky všude a tak i Kuba Lejsek z Hradce Králové psal gratulaci, že se těší na finále Budějice - Svitavy. Já jsem skromnější a bral bych jakoukoliv medaili. Melda ne. Jeho krédem jsou nesplnitelné cíle, a tak k tomu tipu Kuby na finále dodám krédo moje: "Být druhý - je jako kdybych prohrál!"

Na třetím kole v Příbrami nebylo vše růžové a není nic špatného se nezmínit o nedostatcích. Rozhodčí byli marní a rozhodně jsem se nevztekal jenom já. Říkali to svorně všichni trenéři. Docházelo opravdu nechutným hádkám a výpadům k rozhodčímu, že to opravdu nemá obdoby. A mohli si za to sami sudí. Zažili jsme od jednoho rozhodčího těžké poškození při zápasu s námi družstva Zlína a u zápasu s domácími od druhého rozhodčího velký tlak pro domácí. Diváci v hale jej upozorňovali na jeho omyly, Melda mu nadal, hráči se hádali. No nic moc. Propadl bych se na empire hanbou, kdybych měl něco takového předvést jen kůli pomoci svým barvám. Do toho hádání se v tělárně objevila místní televize. No jestli natočili něco z těch vydrážděnejch chvilek a vrazí záznam do médií, tak to potěš koště ...

Musím zmínit ještě jeden nedostatek a tou byla druhá tělocvična a její osvětlení. V sobotu jsme hráli poslední dva zápasy v podstatě za tmy. Nejenom já, ale také rozhodčí i hráči neviděli polovinu míčů, kam vlastně dopadly a co se stalo za chybu. S trenéry jsme se domlouvali, zda ten a ten konkrétní míč byl dobrý či to byl aut. Hráči hráli příjem jako krátkozrací. Zkrátka si v hale zhasněte, nechte naskočit nouzáky a nějaký luxy běžte nahánět z ulice kloboukama ... Neregulérní podmínky a nedůstojné pro první osmičku Českého poháru.

Cesta domů byla celkem fičák. Tajně jsem doufal, že unavení kluci rychle usnou a já si budu v klidu vrčení motoru a hitů z rádia přemejšlet o svých plánech. Opak byl pravdou. Dělali takový binec, že jsem si se Šlukem, sedícím vedle mne, co chvíli nerozuměl ani slovo. Pak začali škňourat o zastávku na jídlo a utracení veškerých, tvrdě vydělaných peněz rodičů. Ono bylo okolo čtvrté a museli bejt vyhládlý, jako ochotnické divadlo. I já s Meldou jsme měli za celý den jeden studený párek, tak jsem hledal kde. Najednou Klikoun, se sluchátky na uších, jako Otík z Vesničko má středisková, zahlásil: "Támhle je dobrej motorest!" Sekl jsem to ve Ždírci nad Doubravou před slévárnu na parkoviště a to byla trefa do černýho. Měli ještě hotovky a tak do žaludku šplouchla hustá gulášová s rohlíkem a výpečky se zelím a bramborovým knedlíkem (těch bylo asi 12ks pozn.stravnika). Byl jsem s Meldou zralej na spaní. I Petr Leinweber zapomněl na zvedání žaludku v meldově autě a stláskal 6 houskovejch šikmo krájenech ve svíčkové. Dobrej šutrák třísknul v hospodě Klikoun. Někdo volal domů a po telefonu se jej rodičové ptali, kde jsme. "Jak se jmenuje kde to teď jsme?" zvolal na celou hospodu. Klikoun pohotově: "MOTOREST !" ,

Šluk si domluvil přestup do dodávky s třebovákama, jež jeli z Hlinska a tak se zastavovalo v Borové. Nebylo to naposledy, protože si nechal v naší dodávce šrajtofli. Tak zastávka v Poličce udělala z našeho auta něco jako linkový autobus. Stavěli jsme dle jízdního řádu všude.

Kluky jsem rozházel po ulicích, kde bydlí a jel dotankovat plnou. Pohled na displej a čísla stojanu mně málem pokazil neděli. Za 55,5 litru nafty jsem dal 2.138,-  Ale co, jak říká Varel Frištenský, tak i všichni, s úlevou můžeme zakřičet: "Severní pól je dobyt!"

Dovětek: Já tomu možná nerozumím, ale za sebe bych řek, že tu nic tak extrovního nevidím. Když to srovnám třeba s tím výletem na Kokořín…No ne, aspoň tam byly ty skály pískovcový, občerstvení… Co je tady? Prd.

Článek do novin od manažera Příbrami:

Další pohárový úspěch tentokrát starší žáci „A“ trenéra Martina Rigera

Po čtvrtečním skvělém úspěchu, kdy se „A“ mužstvo Kocourů Vavex Příbram probojovalo do čtyřky nejlepších týmů v Českém Poháru (České Budějovice, Ostrava, Liberec a Příbram)
a zahrají si 11. a 12.02.2012 final four v Mladé Boleslavi.
O víkendu se zrodil další velký úspěch, když v Českém poháru žáků, v elitní skupině, svěřenci trenéra M. Rigera v třetím kole ze čtyř, v systému každý s každým, ztratili tentokrát pouze jedno vítězství ze sedmi, když podlehli v tiebreaku Svitavám. V posledním utkání rozdrtili zatím vedoucí České Budějovice. Tím při shodě bodů měli nejlepší poměr setů.
 Toto perspektivní družstvo nemá žádnou mimořádnou hvězdu, jako je to v mnoha ostatních mužstvech, staví na kolektivním výkonu, přesto v anketě trenérů si i individuální ceny odnesli dva příbramští kluci: smečař Michal Drdoš a nahrávač Jiří Suchopár.
Při zatím neoficiálním přepočítávání bodů nám vyšlo, že jsme postoupili na 3. místo v dosavadním celkovém umístění ČP, před námi jsou Svitavy a České Budějovice, na které ztrácíme 5 bodů, což stáhnout v posledním kole (v Hradci Králové 10.-11.03.2012) je asi nereálné. Budeme bojovat o třetí místo s Brnem, které je bod za námi, 5. Plzeň už by nás neměla ohrozit, když ztrácí 3 body, budeme tedy bojovat o medaili.
Poděkování patří trenérovi Martinu Rigerovi za organizaci i umístění a samozřejmě i rodičům, kteří nám vydatně pomohli. Miroslav Peterka manažer

Gratulace od fotbalisty:

Gratulace k výsledkům ČP st.žáků,děláte SY obrovskou reklamu.Závidím tobě a Elvisovi krásné zážitky z bitev,která na 95% dopadla výborně.stejně jsou to nervy.Mně stačí,když se dívám na vlastní dceru při zápase a cloumá to se mnou,i když se snažím být klidný.Asi se trenéři  SY volejbalu  budou muset modlit před zápasy.Ukazujete všem,že se dá i na malém městě dobře trénovat a sklízet vavříny.Možná i ten největší republikový.Nasadili jste vysokou laťku pro ostatní trenéry SY volejbalu,ale to je dobře. V dnešní době mladé přinutit k pořádným výkonům,klobouk dolů. Rád si zahraji volejbal a dokonce ho sleduji víc než fotbal,asi jsem se ho přejedl.Konec plácání.    zdar   Roman Kocian

Zpráva o třetím turnaji ČP žáků 2010  Příbram 4. – 5.2.2012

     Turnaj uspořádala pro první osmičku VO Příbram pro druhou Lokomotiva Česká Lípa,pro třetí VK České Budějovice a pro čtvrtou Sokol Mnichovo Hradiště.Všechny turnaje proběhly bez problémů,výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách.Z první osmičky sestoupila družstva VSC Zlín a VK Znojmo-Přímětice a naopak do ní postoupila družstva Loko Česká Lípa a Aero Odolena Voda.Z druhé osmičky sestoupila družstva VK Ervěnice a TJ Nový Jičín a naopak do ní postoupila družstva VSK Český Krumlov a Sokol Česká Třebová 2.Z třetí osmičky sestoupila družstva SKV Brno A a VK České Budějovice B a naopak do ní postoupila družstva TJ Turnov a SKV Ústí nad Labem.Závěrečný turnaj bude pro všechna družstva v Hradci Králové.

 Jaroslav Linhart - řídící soutěže        

Pořadí družstev po druhém turnaji: První Druhý Třetí  
  turnaj turnaj turnaj Celkem
1.VK České Budějovice A 32 32 30 94
2.TJ Svitavy 31 31 31 93
3.VO Příbram 28 29 32 89
4.SKV Brno B 29 30 29 88
5.USK Slavia Plzeň 30 28 27 85
6.Loko Česká Lípa 27 26 24 77
7.VSC Zlín 23 27 26 76
8. VK DHL Ostrava 20 23 28 71
9. VK Znojmo-Přímětice 22 24 25 71
10. ČZU Praha A 26 21 22 69
11.ŠSK Beskydy Frýdek-Místek 24 25 20 69
12.VK Ervěnice 19 22 18 59
13. SK Slavia Kometa Praha A 16 20 21 57
14.TJ Nový Jičín 21 19 17 57
15. Slavia Hradec Králové 18 16 19 53
16. SKV Brno A 25 17 10 52
17.VSK Český Krumlov 15 18 16 49
18. Aero Odolena Voda 8 15 23 46
19. VK Sokol Česká Třebová 17 14 15 46
20. TJ Krnov 13 13 14 40
21. SK Přerov 7 12 13 32
22.VK České Budějovice B 11 11 9 31
23. SKV Ústí nad Labem 14 10 7 31
24. Slavia Liberec I 10 8 11 29
25. TJ Turnov 12 9 8 29
26.SK Prosek Praha 6 7 12 25
27. VSK ISŠTE Sokolov 4 5 6 15
28.VK Litvínov 9 1 5 15
29. Sokol Mnichovo Hradiště 5 6 4 15
30.ČZU Praha B 2 4 3 9
31.ŠSK Beskydy Frýdek-Místek B 3 2 2 7
32.SK Kometa Praha B 1 3 1 5

                    

ODKAZ NA SVITAVSKÝ DENÍK:

http://svitavsky.denik.cz/ostatni_region/volejbal-svitavsti-zaci-opet-prokazali-skvelou.html 

ODKAZ NA STRÁNKY ZNOJMA:

 

http://www.vkznojmo-primetice.cz/news.php?readmore=236

VLOŽIL MELIS!!!

jak ostatni ??

Vzhledem k prechodum mezi telernama nemame posledni vysledky, ale Budejky jsou opet bez prohry a stejne je na tom i Pribram. Plzen ma jen 2 vyhry a hraji bez nejlepsiho smecare (zlomeny prst). Brno ma 2 porazky. Spatne je na tom Znojmo a Zlin. Jinymi slovy je to pro nas dobre rozehrano. Ted nas cekaji domaci. Budou i bubenici. Pote Plzen. Vypustime tam dusi

"Pokorný" Melis

Jestli odříkal celý Otče náš, tak paráda, horší, jestli ho celý neumí!

 

Melda zna a vi

Otče náš, jenž jsi na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď království tvé,
buď vůle tvá
jako v nebi, tak i na zemi.
Chléb náš vezdejší dej nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim viníkům
a neuveď nás v pokušení,
ale zbav nás od zlého.
Amen

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll