LIVESCORE: VÁNOČNÍ TURNAJ v Hradci Králové - HODNOCENÍ TRENÉRA

Svitavy - Česká Lípa (žáci) 20:8 a 23:21

Svitavy - Česká Lípa (junioři) 20:17 a 20:18

Jak vidite hraje se do 20-ti bodu a na dva hrane sety. Zoiky sel hrat za nas, protoze nas v kadetech (hraji skupinu juniori) bylo jen pet. Zoiki byl znova nicitel servisem. V zacich hekticky zapas s hromadou chyb rozhodciho. V nej vypjatejsi chvili za stavu 10:14 mne zaujala jeho otazka: "Kolik to je?" Ve druhem setu jsme dost chybovali, ale preci jen koncovka byla nase kdyz se souper regulerne podelal.

Svitavy - Havlíčkův Brod (žáci) 20:7 a 20:4 - nezpusobilost soupere! Nahraval Johy.

Svitavy - Hradec Králové (kadeti) 10:20 a 6:20 - hodne se kluci nasmali a dopredu si rekli, ze prohrajou. Splnili dle vysledku vse do puntiku. Vysledek druhych zapasu byl opozdeny nehodou. Dostal jsem balonem do mobilu a ten sel na zem a na dva kusy! Po podekovani sikulovi jsem jej, jako znalec Merkura (stavebnice z roku raz-dva), slozil do kupy a pockal 15 minut na nacteni dat. Chvili jsem mu nevybirave domlouval (jmenoval se jako vsecha slova ve wikipedii, kdyz si date do vyhledavce vulgarismy). UZ JDE JAKO SVYCARSKE HODINKY - STRACHY!

Svitavy - Jihlava (kadeti) 18:20 a 20:22 - v koncovce nas 3 nevynucene chyby po sobe zabily!

Svitavy - Mnichovo Hradiště (žáci) 20:2 a 20:9 - jo jo tak se to ve Svitavach hraje - nastoupis do druheho setu (ctenar vidi jak dopadl prvni) a teces 0:5!!! Jdeme na domaci v semifinale a Pribram na Ceskou Lipu. Poslu foto.

Svitavy - Hradec Králové (žáci) 25:22 - hralo se na jeden set do petadvaceti - domaci dostali treti tajm se slovy Kuby Lejska: "jeden si od Vas pujcujeme!". Tak to ma o Vanocich byt. Pribram smetla Lipu a tak nas ceka jeste jeden set o všechno do 25b.

Kadeti jsou na 5.miste - porazili Kometu Brno 25:23 celkem drama! Trochu hadacka, ale ne z nasi strany. Jedeme na finale s Pribrami.

Prohrali jsme 25:27! Měli jsme mecbol z tragickeho stavu 10:17. Bylo to vyhecovane a napjate jako xandy. A kdyz po odpiskani pri nasi radovacce trefil souper Cizu balonem do qetaku, tak jsem si servitky nebral. Nebudu rozebirat hrace - rano moudrejsi vecera. Pojedeme domů, az devcata dohraji! Vas Elvis

HODNOCENÍ TRENÉRA!

 

Začnu popořádku. Kadetům se na turnaj do Hradce moc nechtělo. Samé výmluvy. Sháněl jsem jim lidi na hraní, obvolával, zkoušel domluvit hráče z Litomyšle, přetahoval nahravače Zoikase z Hradeckého týmu. Musím říct, že jsem to dělal naposledy. Sami se musí dohodnout mezi sebou, jestli chtějí hrát nebo ne. Pokud mají nějaké špatné vztahy, tak ať počítají, že se jim za chvíli volejbal rozsype jako domek z karet.

Cesta autobusem Hnátových byla příjemná a bezpečná. Hlavně jsem nemusel čučet skrz přední sklo, točit kolečkem a míchat pravou rukou olej v motoru. Z obou stran jsem měl dvě Marcely a ještě k tomu bývalé oštěpařky. Tak jsem jim celou cestu "valil do palice těžký války", aby nám cesta utíkala.

V hale byl veliký mumraj a sbírka kvalit a velikostí volejbalu ve všech podobách. Malé holčičky a taky habáni, jež bych se bál v noci potkat. Hradec o Vánocích zvedl zadky aspoň několika dětí od televizní kultůry a nechal je zahrát si, zafandit a vydovádět co to dalo.

Přiznám, že našim žákům se moc nedařilo. Umístění sice vypadá náramné, ale naše mašina se rozjela jen na poloviční výkon. Jednotlivci se vrátili ke svým starým chybám a zkrátka to není ono. Stále je to o uvědomování si sebe mezi rozehrami. Přehrát si v hlavě co se může stát a co se ode mne očekává. Na druhou stranu je to těžké, když z autu pomrkávají oči hezkých děvčat a v duchu vím, že za pět balónů mě budou nejméně dvě skákat po klíně, pošťuchovat a štípat do zadku ... Byl by to hřích kdyby to tak nebylo.

Já jsem se vyvztekal, vyhulákal a v bufetu Pod rampou vykecal o bolístkách žákovského volejbalu. Zaslechl jsem tam docela solidní chválu na náš Mezinárodní turnaj. Ještě že byla tma, červenal jsem se jako děvče při prvním polibku. Však víte, jak jsem normálně stydlivej a plachej ...

Na konci turnaje jsme dostali sladkosti, jež vydržely v krabicích na Moravské předměstí. A o té ukradené čepici. V druhé místnosti bufetu ležela úplně opuštěná silvestrovská čepice, co si tam odložil majitel Sergej Makarov. Byla to reklamní čepice společnosti Božkov v zelené barvě. Snad Robin by Vám mohl prozradit, co propagovala za dobrý nápoj a co se dá za pomocí hračky pro děti uspořádat za soutěž pro dospělé. Kdyby jste viděli kolik nadělala parády... Tak v pátek 28.12. zase v Hradci, co?

Hodnocení turnaje Jakubem Lejskem:


Vánoční turnaj Hradec Králové 2011
Ke konci loňského roku uspořádala TJ Slavia Hradec Králové velký Vánoční turnaj mládeže.
Turnaje se v pěti kategoriích zúčastnilo 58 týmů z celé republiky. Za dva dny bylo sehráno 222 utkání.

Poděkování patří městu Hradec Králové a Českému volejbalovému svazu za poskytnuté prostředky a také všem pořadatelům:
Janu Seneckému, Jakubu Lejskovi, Janu Kulhánkovi, Michalu Kubínovi a Radimovi Kolářovi za hladký průběh turnaje.

Všechna družstva obdržela drobné ceny.

V roce 2012 se opět předpokládá pořádání Vánočního turnaje ve dvou dnech.

Veškeré výsledky jsou v přílohách.

Junioři

1.Slavia HK JŘI
2.Plzeň
3.Slavia HK KTI
4.Jihlava
5.Svitavy
6.Brno
7.Česká Lípa
8.Rychnov
Starší žáci

1.Příbram
2.Svitavy
3.Č. Lípa
4.Slavia HK
5.Přerov
6.Mnichovo Hradiště
7.Jihlava
8.H. Brod
Starší žákyně

1.Hlincovka A
2.Slavia HK A
3.KCM PCE
4.Svitavy B
5.Slavia HK KKY
6.Svitavy A
7.Dolní Újezd
8.Hlincovka B
9.Réma Rychnov
10.Pouchov A
11.Slavia HK B
12.Svitavy C
13.Pardubice
14.Pouchov B
 

Podekovani

Dekuji Mazovi za jeho adjustaci mych prispevku. Budu psat jeste vice hrubek, aby se doma nenudil a mohl opravovat. Od ted se nedivte slovum jako jsou xandy(s hackem nad ix) a qetak (zelenina)...

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll