Městská volejbalová liga základních škol 2010

Kde: Zápasy ligy základních škol 2010 se hrají na novém hřišti ZŠ Riegrova (tři kurty).

Kdo: Hrají družstva základních škol a gymnázia do úrovně deváté třídy. Družstva mohou být smíšená, chlapecká nebo dívčí. Věk hráčů neomezen (musí být pouze žákem nebo učitelem školy, za kterou hraje). Hráči MVLZŠ (žáci i učitelé) mohou hrát současně i 1. nebo 2. MVL.

Přihlášky: Mailem na adresu petr.sezemsky@vrg.cz. V mailu uveďte jméno a telefon vedoucího družstva.

Systém:
dvakrát každý s každým na dva vítězné sety (nehraje se finálový turnaj). Za vítězství jsou 2 body do tabulky, za regulérní prohru 1 bod, za kontumaci 0 bodů.

Ceny:
Všechna družstva obdrží diplomy. První tři družstva obdrží poháry a medaile. Vítěz získá právo držet do dalšího ročníku velký putovní pohár MVLZŠ a název vítězné školy bude vyryt do podstavce tohoto poháru.

Startovné: 0 Kč.

Pojištění: Družstva startují na vlastní zodpovědnost, ve startovném není zahrnuto úrazové ani jiné pojištění.

Soupisky: Pro rok 2010 není nutné dělat fotky na soupisky. Za každou školu ale mohou hrát pouze její žáci nebo učitelé (viz dále). Případný start hráče jiné školy bude penalizoaván kontumací.

Start učitelů: Za každou školu mohou hrát i učitelé příslušné školy s tím omezením, že v jednu chvíli může být na hřišti maximálně jeden v každém týmu.

Pravidla: Výška sítě 224 cm, dresy nejsou podmínkou.Překládání zápasů: V mimořádných případech, zejména z důvodu školních výletů a jiných školních akcí, je možné domluvit přeložení utkání. Je ale nezbytné minimálně s týdenním předstihem informovat vedoucího družstva soupeře a vedení ligy (petr.sezemsky@vrg.cz).

Termíny:
pátek 21. května - uzávěrka přihlášek
úterý 1. června 2010 od 15:30 - 1. kolo (mimořádně jako součást slavnostního otevření hřiště ZŠ Riegrova)
středa 9. června 2010 od 17:00 - 2. kolo
středa 16. června 2010 od 17:00 - 3. kolo
středa 23. června 2010 od 17:00 - 4. kolo

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll