základní školy

Ve školní lize zvítězila ZŠ Riegrova

Během úterý, středy a čtvrtka se odehrálo třetí a čtvrté kolo městské ligy základních škol. Původně se ve středu hrát nemělo, ale Riegrovka si domluvila předehrávku čtvrtého kola, protože ve čtvrtek byli na výletě. Dnes (čtvrtek) se tedy hrál jeden zápas za neustále hrozící bouřky. Nakonec bylo vše spočítáno přesně a déšť se spustil se závěrečným hvizdem rozhodčího.

Překvapivé vítězství Gymnázia nad ZŠ Riegrova

Včera se odehrálo druhé kolo školní ligy, na kterém se udála dvě překvapení. Prvním bylo vítězství Gymnázia, za které hrají většinou mladší hráči (Adam Tomášek 1998, Markéta Šrůtková 1998), nad favorizovanou ZŠ Riegrova, která byla navíc oproti prvnímu kolu posílana o elitního hráče Mirka Odvárku.

Nadšeně bojující Riegrovka přehrála loňského šampióna ZŠ T.G.Masaryka v prvním kole školní ligy

O týden později oproti původnímu plánu se rozehrály zápasy ligy základních škol. Mělo se hrát již na den dětí 1. června, ale sport i doprovodný kulturní program zmařilo počasí. I včera si s námi počasí pohrálo. Zápasy se rozehrály v areálu ZŠ Riegrova, ale po dešti se z místní umělé plochy stala nebezpečná klouzačka a proto se zbytek dohrával na kurtech za Národním domem.

Výsledky 1. kola MVLZŠ:

Termíny ligy základních škol

Tento rok se uskuteční třetí ročník Městské volejbalové ligy základních škol. První kolo se bude hrát jako součást Dne dětí pořádaného ZŠ Riegrova ve středu 1. června. Další kola pak v následujících dvou týdnech v rytmu úterý - čtvrtek.

Druhé kolo školní ligy bez deváťáků z Myšárny

Druhé kolo ligy ZŠ bylo ovlivněno školním výletem družstva T.G.Masaryka 2 a tak se sehrály pouze tři vzájemné zápasy ostatních družstev. O termínu dohrání zbylých zápasů zatím nebylo rozhodnuto.

Výsledky utkání druhého kola městské ligy základních škol:

ZŠ Riegrova - Gymnázium 2:1 (15, -18, 5)
ZŠ Riegrova - ZŠ T.G.Masaryka 1 2:0 (11, 13)
ZŠ T.G.Masaryka 1 - Gymnázium 0:2 (-19, -10)

Rozjela se městská liga základních škol

Počasí zkomplikovalo i zahájení třetí soutěže městské ligy - ligy základních škol. Podle plánu mělo být první kolo součástí slavnostního otevření nového hřiště ZŠ Riegrova. Na dokončení hřiště jsou však nutné tři dny bez deště, aby mohl být položen umělý povrch. Na zlepšení počasí stavbaři již několik týdnů marně čekají.

Informace k městské lize základních škol - nové hřiště ZŠ Riegrova zatím není v provozu

Do školní ligy se přihlásila čtyři družstva (Gymnázium, ZŠ T.G.Masaryka 1, ZŠ T.G.Masaryka 2 a ZŠ Riegrova). Do poslední chvíle se čekalo, zda se podaří do termínu prvního kola (1. června) dokončit nové hřiště za ZŠ Riegrova. Bohužel počasí tomu nepřeje, protože na položení povrchu jsou třeba tři dny bez deště. Slavnostní otevření hřiště se tak bude muset obejít bez volejbalu.

Městská volejbalová liga základních škol 2010

Kde: Zápasy ligy základních škol 2010 se hrají na novém hřišti ZŠ Riegrova (tři kurty).

Kdo: Hrají družstva základních škol a gymnázia do úrovně deváté třídy. Družstva mohou být smíšená, chlapecká nebo dívčí. Věk hráčů neomezen (musí být pouze žákem nebo učitelem školy, za kterou hraje). Hráči MVLZŠ (žáci i učitelé) mohou hrát současně i 1. nebo 2. MVL.

Finálovému turnaji základních škol nepřálo počasí

Včerejší finálový turnaj ligy základních škol, jehož doprovodnou akcí měl být i turnaj učitelů ZŠ, se neuskutečnil z důvodu špatného počasí. Celý den pršelo a na hřišti byly kalužiny, které znemožňovaly hru, přestože v 15:00, kdy měl turnaj začít, zrovna nepršelo.

Dohrána základní část ligy základních škol, ve středu finálový turnaj od 15:00

Včera (pondělí) se dohrála základní část městské volejbalové ligy základních škol. Počasí sice nepřálo, byla zima a poprchávalo, ale chlapci a děvčata včetně obou rozhodčích byli stateční.

Výsledky 11. kola:

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll