Mladší žákyně ovládly Krajský přebor

Krajský přebor mladších žákyň finišuje. Po kvalifikaci, která proběhla v září minulého roku, následovalo již osm kol. Poslední turnaj bude odehrán první víkend v březnu. Už teď je ale jisté, že letošními přebornicemi budou hráčky TJ Svitavy, které vyhrají s velkým náskokem před ostatními týmy.

Mladší žákyně trénuje Marcela Smělá s Jirkou Beránkem. Jak říká Marcelka - úspěch je dílem celého družstva, byť do hry některé hráčky zasáhly častěji než jiné. V kategorii mladších žákyň si hráčky ke sportu cestu teprve hledají a každá hráčka má svůj individuální čas k získání všech potřebných dovedností. Naučit se dobře hrát volejbal je tvrdá a soustavná práce a naší snahou je naučit děvčata na tom pracovat. Někomu to jde snáze, někdo potřebuje více času, někdo soustavně pracovat nechce. Trenéři si váží nejen dobrého výsledku v soutěži, ale především toho, že mají v družstvu jen děvčata, která se snaží a pracovat chtějí a teprve čas ukáže co z nich bude. Za to patří dík hráčkám:

Bajtková Denisa, Bohuňovská Tereza, Bukáčková Sabina, Hendrichová Radka, Justová Nikola, Kašparová Natálie, Melicherová Klára, Meluzínová Antonie, Nováková Valentýna, Syrová Karolína, Šimková Šárka, Tesařová Kateřina, Vostřelová Magdaléna, Vyskočilová Aneta, Zemanová Markéta.

Průběžné pořadí po 8. kole:

1. TJ Svitavy                              80 bodů

2. TJ Sokol Česká Třebová        60
3. TJ Spartak Polička B              60
4. TJ Sokol Pardubice I              42
5. VO TJ Lanškroun                   38
6. TJ Spartak Polička A              31
7. TJ Sokol Dolní Újezd              22
8. TJ Žichlínek                            14

 

Pár momentek z kvalifikace v České Třebové

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll