žákyně mladší - komentáře k zápasům

Začátek května ve znamení šestkového volejbalu

Každoročně na jaře vypisuje Pardubický krajský volejbalový svaz soutěž pro začínající hráče šestkového volejbalu.

Mladší žákyně: Áčko o zlato, Béčko senzačně udrželo Bskupinu, Céčko se pere s absencemi

Poslední únorovou sobotu jsme na třech frontách bojovaly v dalším kole mladších žákyň. Po měsíční pauze hrálo Áčko mezi nejlepšími v Žichlínku, Béčko na Riegrovce a Céčko v Litomyšli.

Mladší žákyně v akci hned první víkend v roce

V sobotu 5. ledna 2019 jsme uspořádali malý turnájek pro dívky, co začínají s šestkovým volejbalem. A protože jich máme v oddíle hodně, složili jsme rovnou tři družstva.

Mladší žákyně A: Velké bojovnice

Velké bojovnice. Takto by se dal nejlépe shrnout vstup mladších žákyň do nové sezóny.

Mladší žákyně ovládly Krajský přebor

Krajský přebor mladších žákyň finišuje. Po kvalifikaci, která proběhla v září minulého roku, následovalo již osm kol. Poslední turnaj bude odehrán první víkend v březnu. Už teď je ale jisté, že letošními přebornicemi budou hráčky TJ Svitavy, které vyhrají s velkým náskokem před ostatními týmy.

Mlžky - bramborová medaile má cenu zlata

8.května se konal Memoriál Jirky Lóna v Olomouci. Na tento již tradiční turnaj mladších žákyň  jsme vyrazili letos poprvé. Účast potvrdilo svým příjezdem všech 16 družstev, s mnohými jsme se setkali již v Mohelnici na pumpě na prvním kafi.

Mlžky - stříbrné v kraji

Tak jsme to dokázali. Přechod z trojkového volejbalu na šestkový se  děje právě v kategorii mladších žákyň. Děvčata vždy stojí před velkým úkolem, velkou výzvou. Hrát "opravdový" šestkový volejbal, zvládnout herní systém s vbíhavou nahrávačkou, "poprat" se s novými trenéry.

Mladší žákyně - KP rozehrán

Mladší žákyně rozehrály v sobotu 8.září svoji soutěž - krajský přebor. Prvním soupeřem byla Choceň. Zvolili jsme pro první zápas opatrnější taktiku, takže náš nově nacvičovaný herní systém s vbíhavou nahrávačkou jsme zatím nepoužili. Děvčata se po váhavějším začátku hezky rozehrála a zápas vyhrála 2:0 (25:11, 25:9). Musím je pochválit především za výborné podání.

Mladší žákyně: Zatím bez ztráty kytičky, takže vyhráváme!!!

Máme za sebou už dvě kola finálové skupiny o 1.-4. místo v KP a zatím bez ztráty kytičky! Daří se nám! První kolo jsme odehrály již 17.prosince v Chocni. Žichlínek tam tehdy nedorazil, a tak nám zůstaly jako soupeřky jen holky z Lanškrouna a Chocně. Zápas s LA byl vyrovnaný, radovaly jsme se ale my. A Choceňačky?

Mladší žákyně: pauzy nám nesvědčí

V sobotu 15.1.2011 jsme se dopravily vlakem do Parbubic na další kolo Krajského přeboru mladších žákyň. Sice žádná výstava koček se tentokrát nekonala, ale i přesto jsme hrály ve vedlejší atletické hale na tartanu. Měly jsme skoro dvouměsíční pauzu od posledního listopadového kola. I když jsme trénovaly poctivě, opravdový zápas nasimulovat tréninkově nejde. A to je zatím naše slabina.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll