Muži: Historické vítězství nad Litomyšlí

Po prvním utkání by na nás nikdo nevsadil ani pětník. Litomyšl nás válcovala, za hodinu a pět minut výhrála jednoznačně 3:0 a my vypadali jak spráskaní psi. Celé utkání, snad až na druhý set, nás soupeř k ničemu nepustil, jednoznačně diktoval hru a trestal naše chyby či nedůrazný útok.

Zato druhý zápas byl zcela jiný šálek kávy. Naše fantastické publikum nás i přes první nevydařené utkání neunávně povzbuzovalo, což byla voda na mlýn rozjíždějící se mašiny. Byl to jeden ze zápasů, kdy nám šlo úplně všechno a soupeři skoro nic. Litomyšl hůře přihrávala a její pestrá hra středem již byla daleko čitelnější pro naši obranu. Dobře jsme blokovali i hlavní kůl. To vše soupeře donutilo k chybám. Solidně se dařila přihrávka, po které naše rychlá hra do kůlů byla prakticky pořád na jedny ruce, čehož Bubu a Doly beze zbytku využívali. Středáci dokázali efektivně útočit i po horším příjmu. Onďas se blýskl několika těžkými bodovkami, které zvedaly naše sebevědomí.

Za hodinu bylo vymalováno. Obrovská radost nejen z historicky prvního vítězství nad okresním rivalem, ale i potvrzením záchrany v soutěži pro příští sezónu.

Tímto za celý tým ještě jednou děkuji všem fans, kteří pravidelně navštěvovali naše utkání a neúnavným povzbuzováním pomohli zachovat KPI i pro příští sezónu.

Svitavy - Litomyšl 0:3 (-12, -19, -19), 3:0 (21, 17, 15)

Sestava: Peťa, Melis, Pipin, Onďas, Zdenál, Doly, Máza, Bubu, Bury, Venca - Kloby

Přidáváme pár fotografií od mistra Josefa Horáka.

Poděkování

Přátelé !! Dokázali jsme to !! Speciální poděkování všecm fanouškům a Hyňovi za extra práci u hlídání klíčů od šatny, zapisování a pouštění hudby na přání !! Myslím, že teď zasloužíme odpočinek.

PS: A příště jdem prostě do čela tabulky !!

to by bylo, aby to nebylo

No je jasne Vasiku, uz vime jak na to - na 3, pres sit a na zem, tak to by bylo aby to na tu bednu nebylo :D ... navic jsme preci vymysleli spoustu novych hernich variant a utocnych prvku, takze jak rikam, to by bylo, aby to nebylo. V Hostalkove v bazine to samozrejme jeste probereme vic do hloubky :D

Zprávy z tisku

Nevím, kde na ty informace

Nevím, kde na ty informace autor toho článku chodí, ale rozhodně není pravda, že "Svitavští věděli s jistotou, že se v soutěži udrží". Zárukou udržení bylo sedmé místo, a to nám mohl v posledním kole ještě sebrat Lanškroun, který hrál svá závěrečná utkání sezóny současně s námi. Pokud by totiž obě utkání ve Chvaleticích vyhrál a my naopak dvakrát prohráli s Litomyšlí, tak bychom mohli být na skóre až osmí a tím padem sestupovat, pokud by se Chocni nepodařilo postoupit z kvalifikace do 2. ligy.

Navíc je vidět, že autor článku v novinách na utkání osobně nebyl, protože u druhého utkání opsal špatný výsledek z webu CVF (nyní již na CVF opraveno), kde bylo nespráně uvedeno skóre ze zápasu Choceň - Kerhartice.

To nejlepší na konec

Pánové blahopřeji,

je to paráda.  KPI do Svitav patří a vy patříte do KPI!  ...nebo možná ještě výš?

P.S. Melisovi přeji rychlé zotavení.

Solidní a bezchybný druhý zápas!

Poděkování i od Elvise všem za neděli, která se již málem chýlila k té tzv. VYPRÁSKANÉ! Znovu se ukázalo, že nejen fotbal, ale také volejbal nemá logiku a porazit se dá každý. Závěrečný zápas sezóny se stal takovou třešinkou na dortu KP I a mojí radou je uchovat si ten pocit a odhodlání vyhrávat do dalších bojů. Oslava s tatarskou specialitou a řeckými dary slunce se také nad míru vydařila. Škoda, že se nemohl pro náhlou nemoc zůčastnit i nahravač a autor posledního balónu: "To jsi přišel o moc ..."

Parádní závěr!

Ani já bych na vás po prvním zápase nevsadila. O to parádnější byl zážitek z toho druhého. Myslela jsem si původně, že budu chodit na vaše zápasy odpočívat po sobotních nervech s ženskýma, ale chyba lávky, i s vámi to byly nervy! Většinou jsem vám  v duchu vytýkala, že jste na hřišti studení (jako psí čumák)  - bez emocí, neradujete se, nevztekáte (to jen výjimečně), nehecujete, ..., ale tentokrát? To bylo jiný kafe! Gratuluji k nedělnímu výsledku, ale taky k celkovému umístění. Je bezvadné, že jste jedničku udrželi!!!

podekovani

Pripojuji se s velkym diky nasim vernym fans! Taky bych, ale rad podekoval Hynovi, ktery neunavne chodi a vypomaha na nasich domacich zapasech a nejednou nas dokaze povzbudit vtipne vlozenou hudebni vlozkou. I takovyhle lidi mi tu potrebujeme :)

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll