Muži: S Letohradem 1:1 na zápasy

Po bitvě každý generál, ale za mou osobu je porážka ve druhém zápase pro nás zbytečnou ztrátou a to přes výrazné posílení soupeře pro jarní část sezóny hráči ligové Hnátnice. Na to se ale historie neptá, statisticky 3:0 a 1:3.

Začátek se povedl. Šli jsme hned do vedení a to navyšovali po celý průběh prvního setu. Dobře jsme blokovali díky výbornému servisu a potažmo špatné přihrávce Letohradu. Soupeř navíc posílal spoustu útoků mimo hřiště. V závěru setu jsme si sice vybrali tradiční slabší chvilku, ale vše dovedli do zdárného konce. Druhé dějství bylo jednoznačné pro naše barvy. Opět výborné podání a čitelná hra soupeře, voda na mlýn pro naši obranu a rychlou hru ve všech sledech. Ve stejném trendu jsme dokázali pokračovat i v posledním dějství a za 65 minut hotovo. Kdo by čekal, že druhej špíl bude jiná písnička.

Letohrad omladil základní sestavu a začal hrát bez respektu odvážněji jak středem, tak ze zóny IV. Plachty nám byly přihrávány lépe než v předchozím utkání, smečovaný servis téměř odešel. Začali jsme nervóznět a kupit individuální chyby. Soupeř vycítil šanci a uhrával až neuvěřitelné míče, které nahlodávaly naši psychiku více a více. Pár světlých momentů sice přišlo, ale na víc, jak jeden set, to nestačilo. Porážka 1:3. Možná zbytečná. Ale po vojně každý generál...

Svitavy - Letohrad 3:0 (22, 12, 19), 1:3 (-23,18, -20, -21)

Sestava: Melis, Pipin, Zdenál, Onďas, Bubu, Peťa, Máza - Bury, Kloby, Venca

Příšti neděli v Lanškrouně v 9:00 respektive 13:00. Ultras on the way.

Budeme na značkách

No tak na nás - Marselu, Miuka, Kačenku a Radovana - se můžete spolehnout!!! A protože je Lanškroun skoro na dohled, nebo jen co by dup, tak snad všichni uděláte taky vítr u domácích krbů a přesvědčíte mamky, taťky, břehule, sousedky, ...   Skalní, ti si to doufám zapsali do deníčku!!!

Ultras

Nevim, jestli to byla od Meldy jenom vyzva pro nase skalni fandy ci uz nekdo prislibil svou navstevu, ale pristi tyden mame jeden z poslednich mistraku a pomoc budeme potrebovat. Pokud budeme mit v nedeli v laskrounske hale podobnou atmosferu jako tuto nedeli doma, pujde to mnohem lepe. Timto chci take podekovat vsem, kteri prisli na zapas s Letohradem.