Muži: V pásmu sestupu, ale žádná tragédie. Bude líp.

K poslednímu utkání letošního roku jsme nastoupili u jednoho z favoritů soutěže, v Litomyšli. Po prvním setu, kdy jsme dostali pěknou rychtu, soupeř pustil na hřiště hráče z lavičky (především stáhl nejlepšího hráče Litomyšle posledních let, Karla Novotného) a hra se začala vyrovnávat.

Získali jsme druhý set a ve třetím se dostali do výrazného náskoku. Vše vypadalo velmi nadějně, bohužel přišel klasický kolaps v koncovce oproti zkušenosti soupeře, čímž se prakticky rozhodl zápas. V posledním setu se už nějak nedostávalo duševní síly a my ztratili utkání v poměru 1:3.

Ve druhém zápase Litomyšl znovu zamíchala sestavou (nehrála opět v nejsilnějším
složení). My ale zdaleka nenavázali na výkon z předchozího utkání a hladce prohráli
ve třech setech. Nedařilo se především na nahrávce, z čehož pramenil z naší strany
nedůrazný útok a nevynucené chyby.

Na všem špatném hledejme vždy něco pozitivního. Už víme, co od soutěže čekat, víme
kde nás tlačí bota a víme jak na tom dál zapracovat. Budeme lepší !!!

Litomyšl - Svitavy 3:1 (16, -22, 24, 16), 3:0 (13, 23, 11)

Sestava: Venca, Pipin, Kloby, Onďas, Doly, Zdenál, Máza - Bury

je to jen v hlave

Myslim, ze je to jen o nasi hlave, hrajeme vetsinou celkem slusne, jak jsme videli, muzeme se merit i s tymy ze spice tabulky, ale v tom pripade musime zvolit jiny pristup. Dostat z hlavy to, ze neco musime a zacit si verit a poradne v sobe probudit chut po vitezstvi, bez toho to nepujde!

Tak se ptam: " Chce tu k....a nekdo vyhrat!"

Problém sklopených hlav

Ve všech věkových skupinách mužské i ženské složky v našem oddíle je stejný problém. Málo se mluví a po "bodových minisériích" soupeře většina hráčů (hráček) klopí hlavu...
Jaro už bude vaše. Zvednete hlavy, vystrčíte brady a urvete body, že nebudete sami vědět, co se změnilo! :-) Držíme pěsti, ať se s tím porvete. Koukají se na vás i další generace, tak na to dbejte a jděte příkladem...
A ve sklípku si to užijte, mužská složko!

Fandíme všichni

Ogaři,nevěšte hlavy a pořádně mákněte.

Snad k lepšímu výkonu přispěje i víkendové "tmelení kolektivu" při výjezdu na Moravu.

Jirka

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/385', '', '172.20.0.29', 0, 'avet9vdct8iuv7nvs6gt3n5gh0a9sfal', 0, 1713282521) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174