Na turnaji základních škol vítězí ZŠ T. G. Masaryka a ZŠ Riegrova

První turnaj ve vybíjené pro volejbalové přípravky na základních školách se hrál v úterý 9. prosince ve sportovní hale na Střelnici. Turnaj byl organizován pro dvě věkové skupiny - mladší (1. - 2. třída) a starší (3. - 4. třída). Zúčastnilo se ho celkem 86 dětí.

V mladší kategorii zvítězila po zásluze ZŠ T. G. Masaryka, která zúročila zkušenosti nabyté již v loňském školním roce. Ostatní školy totiž pracují s takto malými dětmi teprve prvním rokem.

Ve starší kategorii vyhrála ZŠ Riegrova zásluhou výrazného zlepšení oproti loňským turnajům.

Výsledky jednotlivých utkání (skóre udává počet vybitých hráčů soupeře).

Kategorie mladší

T.G. Masaryka - Felberova 3:3
T.G. Masaryka - Sokolovská 6:2
T.G. Masaryka - Riegrova 6:0
Felberova - Sokolovská 5:3
Felberova - Riegrova 4:2
Sokolovská - Riegrova 5:3

Pořadí: 1. ZŠ T.G. Masaryka, 2. ZŠ Felberova, 3. ZŠ Sokolovská, 4. ZŠ Riegrova

Diplomy (PDF): ZŠ T.G.Masaryka, ZŠ Felberova, ZŠ Sokolovská, ZŠ Riegrova

Kategorie starší


Riegrova - T.G. Masaryka 9:9
Riegrova - Felberova 7:3
T.G. Masaryka - Felberova 8:8

Pořadí: 1. ZŠ Riegrova, ZŠ T.G. Masaryka, 3. ZŠ Felberova

Diplomy (PDF): ZŠ Riegrova, ZŠ T.G.Masaryka, ZŠ Felberova

ZŠ T.G. Masaryka - vítězové v mladší kategorii (1. - 2. třída). Horní řada zleva: Veronika Zoková, Eliška Udržalová, Veronika Abrahámová, Kristýna Knapčoková, Tereza Krejčířová, Aneta Růžičková, Alžběta Smékalová a Radka Lamačová. Dolní řada zleva: Lucie Šimková, Lukáš Jansa, Vít Jakubec, František Pešl, Vojtěch Švihel, Josef  Bolcár, Ondřej Husák a Kateřina Novotná.

ZŠ Riegrova - vítězové ve starší kategorii (3. - 4. třída). Horní řada zleva: Natálie Císařová, Lukáš Havelka, Filip Siekiera a David Mrázek. Dolní řada zleva: Petr Češka, Elvíra Hauptová a Lukáš Siekiera. Leží na zemi: Markéta Šrůtková a Kateřina Kociánová.

Z utkání ZŠ Sokolovská - ZŠ Riegrova v mladší kategorii, ve žlutých dresech Jakub Kočvara a Daniel Břenek ze ZŠ Sokolovská.

Z utkání ZŠ Felberova - ZŠ T.G. Masaryka v mladší kategorii: vlevo Anna Loukotová, vpředu s míčem Ondřej Zeman, vzadu Pavlína Bryšková a vpravo Daniel Řezníček.

Volejbalový tanec - fotka roku 2008?

Poslední fotka (ZŠ Felb. - ZŠ T.G.M. - ml. kategorie) je úžasná. Navrhuji ji na ocenění -nejlepší volejbalová fotka roku 2008. Kdo jsou ti příští volejbaloví mistři a  mistryně??? Dodejte jména!!!  Marcela

Jména tanečníků

Jména budou, pracuju na tom.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll