Náročný víkend

Ještěrky mají za sebou náročný víkend. V sobotu na Riegrovce hostily v rámci KP kadetek průběžně druhou Poličku. V neděli odjížděly do Lanškrouna utkat se s domácími v KP st. žákyň.

TJ Svitavy "B" - TJ Spartak Polička 0:3 (-12,-17,-10), 1:3 ((-16,21,-13,-17)

Sestava: Dědková, Drejslarová, Ďuriančíková, Hendrichová, Kociánová, Mašlánová, Šrůtková, Vondrová.

KP kadetek hrajeme především pro obehrání hráček s lepšími a staršími hráčkami. A hned v prvním zápase nám soupeř jasně ukázal, kdo má více síly a zkušeností. Problémy  na příjmu nás nepustily více do hry.

Ve druhém zápase bylo zamícháno sestavou z hlediska postů. Lépe jsme přihrávali, výsledkem byl zisk jednoho setu. Bohužel, na víc zatím proti takovému soupeři nemáme.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ

Lanškroun A - Svitavy B 3:0(11,14,11)

Lanškroun B - Svitavy A 1:3(-11,-18,19,-21)

Lanškroun A - Svitavy A 3:0(18,16,8)

Lanškroun B - Svitavy B 3:1(19,9,-18,16)

O úspěchu se píše snadno, při neúspěchu to je horší. Lanškroun jasně dominoval. Ze čtyř zápasů prohráli domácí pouze jedno utkání, když naše áčko porazilo domácí béčko složené z mladších žákyň, a i v tomto - pro nás vítězném utkání - jsme "utrpěli" ztrátu jednoho setu, což je při složení obou týmů ostuda.

Sestavy:

TJ Svitavy "A"

Barča Mašlánová, Lucka Dědková, Markéta Kroulíková, Katka Kociánová, Markéta Šrůtková, s míčem Verča Hendrichová a Verča Vondrová

TJ Svitavy "B"

Majda Špačková, Peťa Ďuriančíková, Anet Veselá, Anička Fiedlerová, Kája Václavková, Pája Polášková

1. rozpis druzstva VO TJ Lanškroun A VO TJ Lanškroun A 14 14 0 0 42:0 1050:359 42
2. rozpis druzstva TJ Svitavy A TJ Svitavy A 14 12 2 0 36:7 1002:614 36
3. rozpis druzstva VO TJ Lanškroun B VO TJ Lanškroun B 14 10 4 0 31:15 1016:746 30
4. rozpis druzstva TJ Spartak Polička B TJ Spartak Polička B 14 8 6 0 26:23 939:1012 22
5. rozpis druzstva TJ Sokol Dolní Újezd A TJ Sokol Dolní Újezd A 12 7 5 0 21:21 881:925 21
6. rozpis druzstva TJ Sokol Česká Třebová A TJ Sokol Česká Třebová A 12 5 7 0 21:24 878:961 16
7. rozpis druzstva TJ Svitavy B TJ Svitavy B 14 4 10 0 17:31 895:1089 13
8. rozpis druzstva Volejbalový klub Choceň A Volejbalový klub Choceň A 12 3 9 0 11:28 668:859 9
9. rozpis druzstva TJ Spartak Polička A TJ Spartak Polička A 14 2 7 5 11:37 657:1089 2
10. rozpis druzstva TJ Žichlínek A TJ Žichlínek A 12 1 11 0 5:35 642:974 2