Nejmenší si před Vánoci zasoutěžili

Pavlíno, díky za stručnou zprávu, zase jsem "to" (= včasný komentář) nestihla. Vymlouvat se na Vánoce nebudu, nemá to cenu. Tak jen dodám, co vím, co jsem si zaznamenala při dalším (kolikátém???) vánočním tréninku naší "volejbalové drobotiny".

 

Chřipka, nechřipka - bez ohledu na její řádění v řadách našich nejmladších volejbalistek a volejbalistů - vánoční trénink jsme naplánovali na úterý 15. prosince, a taky uskutečnili! Nějaký "chřipkový" úbytek jsme sice zaznamenali, ale i přesto se sešlo v hale úctyhodných skoro 100 lidí - závodníků, vedoucích družstev, pomocníků, velitelů, proviantníků, ...  a taky někteří rodiče, babičky, dědečci, kamarádi, ... Nejvíc se vždycky bojím rozdělování do družstev. Rozpočítávání na první až ... neplatí, protože vysvětlujte to třeba pětilété pidiberušce. Ale letos to šlo jako na drátku díky Ďáblům. Ti byli vedoucími jednotlivých družstev a pidivolejbalovou drobotinu si rozebrali co by dup. Ti o něco starší už věděli, jak to chodí, a ejhle, šest družstev (dlouhých družstev!!!) jsme měli v rekordním čase. Speaker Šárka pomáhala přes mikrofon, DJ Hyňa "vyráběl" hudební kulisu, zavody pak šly jako na drátku. Jirka Švihel vysvětlil disciplíny, Jižík Kryštůfek startoval a zapisoval do tabuleček, starší žačky drobotinu postrkovaly, ...  No zkrátka, ačkoliv o pořadí skoro nešlo a důležitější bylo, že jsme se před Vánoci sešli , tak pořadí pro pořádek bylo následující: 1. Evcé ovce, 2. Gumíci, 3. Prdíci, 4. Vánoční skřítci, 5. Rychlé šípy, 6. Krocani. Sladké odměny si zasloužili všichni.

K tradici těchto vánočních tréninků už neodmyslitelně patří vyhlášení nejlepších členů jednotlivých tréninkových skupin. Letos to byli: Kristýnka Vostřelová (Pidiberušky, nejmladší členka oddílu, nar. 2005), Kačenka Kociánová (Miniberuška), Veronika Vondrová (Beruška), Nikolka Haraštová (ml. žákyně), Terezka Kissová (st. žákyně), Vojta Švihel (Tygři), Štěpán Hlaváček (Aligátoři), Saša Jedlička (ml. žáci) a celé družstvo st. žáků (Ďábli).

Díky všem, kteří jste nám pomohli - i těm, které jsem nejmenovala (trenéři, proviantníci atd) a jaké to doopravdy bylo, to si prohlídněte na krásných fotkách Pepína Horáka!!!  

Ahoj všem - Marcela                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll