Vánoční trénink

Vánoční tréninky

V předvánočním týdnu se již tradičně scházíme v hale. Jako každý rok se soutěžilo, závodilo, hrálo a hrálo. A protože je nás moc, musíme se dělit na části.

Vánoční tréninky

Tradiční vánoční tréninky absolvovala mládež volejbalového oddílu v posledním školním týdnu roku 2017.

Vánoční trénink pro nejmenší

V úterý proběhla první část vánočních oddílových akcí. Od 17 do 18,30 patřila hala těm nejmenším. Ke společnému tréninku se dostavily nejmenší naděje z volejbalové školičky Zdeny Ševčíkové (předškolačky, 1.-2. třída), mladší přípravka Jirky Švihela (3.-4.

VÁNOČNÍ TRÉNINK

V úterý 22. prosince se do haly Na Střelnici sešla volejbalová parta k posledním letošním tréninkům. Již tradičně se konal "vánoční speciál", kdy nejprve závodí štafety družstev našich nejmladších a mladších členů oddílu, ve druhé části pak následuje turnaj smíšených týmů, kdy už se hraje klasický šestkový voliš. Letos se nebojím napsat, že se jednalo o ligové mixy.

Vánoční trénink

V úterý 16. prosince pořádal volejbalový oddíl Vánoční trénink pro své svěřence. Akce byla rozdělena do dvou částí. Na 17. hodinu se sešly děti z přípravek a mladší žactvo, od 18:30 patřila plocha haly Na Střelnici starší a zkušenější části oddílu.

Společný trénink mládežníků

V pátek 20. prosince se v hale sešla oddílová volejbalová mládež.

Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2013

Ve čtvrtek 19. prosince se na ploše v hale sešla ta zkušenější hráčská část oddílu - od týmu mužů a žen, přes juniory, juniorky, kadetky až po starší žactvo. Celkem si trouflo akci absolvovat 44 hráčů, kteří byli rozděleni do skupin a následně rozlosováni do sedmi družstev.

Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2012

V pátek 21. prosince se v hale Na Střelnici sešli hráči a hráčky oddílu ke společnému vánočnímu tréninku. Od staršího žactva počínaje, dospěláky konče. Pár omluvených vzhledem k pracovním večírkům a k řádícím angínám se dalo pochopit..

Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2011

V pořadí třetí setkání té zkušenější části oddílu se uskutečnilo v úterý 20. prosince v hale Na Střelnici. Shodně s předchozími dvěma ročníky se hrál turnaj šestkových družstev složených napříč jednotlivými týmy od starších žáků a žákyň po dospěláky.

Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2010

Druhý společný trénink si po loňsku zopakovala starší a zkušenější část oddílu. Tentokrát se na večerní klání do haly dostavila necelá padesátka hráčů a hráček. Z předem nahlášených jedinců byly nalosovány týmy a určen systém, který se ještě hodinu před zahájením turnaje musel - vzhledem k počtu na poslední chvíli odhlášeným jedincům - změnit.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll