Vánoční trénink pro nejmenší

V úterý proběhla první část vánočních oddílových akcí. Od 17 do 18,30 patřila hala těm nejmenším. Ke společnému tréninku se dostavily nejmenší naděje z volejbalové školičky Zdeny Ševčíkové (předškolačky, 1.-2. třída), mladší přípravka Jirky Švihela (3.-4. třída) a starší přípravka Marcely Sezemské, dále pak skolička a nejmladší přípravky Petra Sezemského a mladší přípravka Davida Švihela.

Po společné klasické rozcvičce vedené Filipou a Filipem se trénující rozdělili do čtyř částí, ve kterých se prostřídali v disciplíně "dožeň co nejrychleji míč". Následná picí pauza a nezbytné rozřazení do družstev pro závodivé disciplíny byly posledním odpočinkem. Po rozmístění týmů se již jen závodilo - sprintovalo, obíhalo, poskakovalo, driblovalo, couvalo, chytalo, házelo, koulelo tělem i míči. Nejnáročnější pro nejmenší účastníky bylo zřejmě vezení míče na krabovi. Všichni se s tím však poprali statečně, a když to přeci jen nešlo, vedoucí družstev z řad žákyň byly vždy připravené pomoci!

Na závěr proběhlo společné focení a za odměnu všichni závodníci dostali sladkost na doplnění energie a mandarinku na doplění vitamínů. A rychle uvolnit plochu dalšímu vánočnímu řádění, na řadu šly turnájky mladšího žactva a starších přípravek.

Děkujeme všem přítomným trenérům a pomocníkům za to, že svůj volný čas věnovali v předvánočním shonu stovce volejbalových nadějí.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll