Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2010

Druhý společný trénink si po loňsku zopakovala starší a zkušenější část oddílu. Tentokrát se na večerní klání do haly dostavila necelá padesátka hráčů a hráček. Z předem nahlášených jedinců byly nalosovány týmy a určen systém, který se ještě hodinu před zahájením turnaje musel - vzhledem k počtu na poslední chvíli odhlášeným jedincům - změnit.

V letošním společném tréninku chyběla pro nedostatek času štafetová část. To jistě všechny zúčastněné mrzelo a příště (jestli...) to budeme muset pořešit trochu jinak :-) Zato se přálo k narozeninám...

Šestice nalosovaných týmů doznala před prvním hvizdem ještě pár změn v souvislosti s (ne)účastí (ne)nahlášených hráček a hráčů - díry po nepřítomných zaplnili neočekávaní Jestřábi, kteří se však v turnaji svým výkonem neztratili.

Systém turnaje byl pro šest celků stanoven tak, že každý sehrál s každým jedno utkání v délce 15 minut. Do tabulky se zapisovalo skóre dosažených míčů. O konečném vítězi nerozhodoval počet vítězství, ale celkový poměr vyhraných a prohraných míčů.

Pravidla turnaje nedoznala větších změn. Hrál se klasický šestkový volejbal s omezením útoku a servisu mužů a kadetů (bez výskoku). Odehrálo se 15 utkání na třech kurtech - čili za necelou hodinu a půl čistého času byly známy výsledky:

1. BURY (název družstva) - 1,35 (poměr míčů) - Jakub Bureš, Mirek Odvárka, Monča Šařecová, Zuzka Odvárková, Renča Odvárková (nalosovaní členové týmu), Adam Čížek zvaný Číža

2. JARIN - 1,16 - Jára Ovad, Michal Palla, Sabina Roubalová, Lucka Šimková, Vendy Tmejová, Nikolas Zoikas, Ondra Klika,

3. DOLY - 0,97 - Petr Doležal, Petr Sezemský, Katka Bláhová, Denisa Andrlíková, Tereza Kissová, Anežka Kovářová, Dan Plevák, David Kvapil

4. ONĎAS - 0,94 - Ondra Ehrenberger, Lukáš Abrahám, Anička Bartošová, Barča Šimková, Dalina Urbánková, Saša Konečný, Kamila Zmeškalová

5. KLOBY - 0,92 - Jakub Pavlík, Martin Novák, Katka Jiskrová, Kiki Šimková, Helča Sobolová, Ondra Špaček

6. BUBU - 0,75 - Jakub Černý, Jakub Hynek, Eva Langerová, Denisa Antošová, Oli Gabrlíková, Jakub Marek, Ron Čadílek

Po ukončení tréninku, důkladném protažení a očištění těla následovala pro ty úplně nejstarší a nejpokročilejší teoretická porada u výborné pizzy a iontových nápojů, která se velmi vydařila (a některým dala řádně zabrat...).

 

Pavlína

 

Vzhledem k mé organizační nepřítomnosti po většinu trvání turnaje děkuju Jirkovi za převzetí kormidla a Luďkovi, Davidovi a Štěpánovi za rozhodcování.

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll