Vánoční tréninky

Tradiční vánoční tréninky absolvovala mládež volejbalového oddílu v posledním školním týdnu roku 2017. V úterý jsme využili tréninkových hodin v hale, od pěti běžel speciální trénink pro všechny děti z oddílových přípravek, před sedmou hodinou pak program pokračoval turnajem v šestkách pro smíšené týmy vytvořené z mladšího i staršího žactva.

Nejmenší děti po společné rozcvičce pod vedením Markéty Šrůtkové a Honzy Kladiva v rámci tréninkových skupin prováděli reakční cvičení, následovaly tradiční závody družstev, jejichž tvoření ani letos neproběhlo dle představ... (já už fakt nevím, když už ani vagónky nefungují! :-) ). Na závěr se účastníci tréninku společně s žactvem vyfotili a při odchodu nafasovali drobnou vitamínovou odměnu.

Ve čtvrtek pod taktovkou juniorů (velké díky za všechny zúčastněné náleží hlavně Šimonovi) od pěti do osmi plocha patřila dorostu a dospělákům, kde účast výrazně překročila očekávání organizátorů, šestek by šlo poskládat nejspíš i devět. Vzhledem k atmosféře však bylo týmů šest s náhradníky, kteří se alespoň při povzbuzování týmu mohli blíže seznamovat.

Momenty z tréninku pro nejmenší z objektivu Martina Kočvary.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll