Vánoční tréninky

V předvánočním týdnu se již tradičně scházíme v hale. Jako každý rok se soutěžilo, závodilo, hrálo a hrálo. A protože je nás moc, musíme se dělit na části.

Ti nejmenší a nejmladší se scházejí k závodivým disciplínám v úterý jako první. Tréninku nadějí tentokrát (za asistence Vojty Švihela a Aničky Fiedlerové) velel David Švihel a kluky i holky pěkně proháněl. Měli tak možnost svým maminkám, tatínkům na tribuně ukázat, jak jsou rychlí, mrštní, hbití, šikovní a také, co vše případně dokážou vymyslet (jak jde o kotrmelce, fantazii se meze nekladou!!!).

Na půl sedmou už byl připraven Martin Kočvara, aby svým fotoaparátem zvěčnil mládež oddílu. Výsledek máte možnost vidět v tomto článku. A po společném focení již šla na řadu další parta.

"Prostřední" skupina, která již začala hrát šestkový volejbal, ale teprve s ním začíná, dala turnaj ve smíšených šestkách napříč tréninkovými skupinami Petra Sezemského, Marka Meluzína, Barči Smělé a Pavlíny Švihelové. Podávalo se pouze spodem, nepřebíhalo se a nahrávalo se v zóně III.

Ve čtvrtek pak pod taktovkou ženského béčka naskočilo do turnaje smíšených družstev od staršího žactva až po dospělé 7 družstev. Hrálo se na čas systémem každý s každým. Velké díky za organizaci Barče, Katce a Renče!

A také díky všem starším, kteří se podíleli na trénincích těch mladších, tentokrát za úterní asistenci starším žákyním a kadetkám..a samozřejmě všem trenérům a asitentům, pomocníkům. Bez vás všech by to prostě nebylo ono :-)

 

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll