Vánoční trénink pro starší a pokročilé 2011

V pořadí třetí setkání té zkušenější části oddílu se uskutečnilo v úterý 20. prosince v hale Na Střelnici. Shodně s předchozími dvěma ročníky se hrál turnaj šestkových družstev složených napříč jednotlivými týmy od starších žáků a žákyň po dospěláky. Pro letošní klání byl však zvolen nový herní systém a také změna v podobě losování družstev těsně před turnajem za přítomnosti hráčů a hráček oddílu narozených v roce 1997 a později :-)

Na všech třech kurtech se hrálo do patnácti bodů (vítězství o dva body). Cílem zúčastněných celků bylo dostat se "na Olymp" pod horolezeckou stěnu a za vítězství v zápase na tomto kurtu získat bod. Kdo měl nejvíce bodů, zvítězil v celém turnaji.

Jak se tam družstva mohla dostat? Jedině výhrami. Losem se určilo výchozí postavení družstev na jednotlivých kurtech. Odehrálo se první kolo, vítězové se posunuli o jeden kurt k horolezecké stěně, poražení směrem opačným. Vítěz na kurtu pod stěnou zůstával. Odehrálo se další kolo a družstva se opět stěhovala dle dosaženého výsledku.

Nejvíce se jednoznačně dařilo družstvu ONĎAS, které na Olympu zvítězilo celkem šestkrát! Další tři družstva na tomto kurtu získala po jednom prvenství. O pořadí tak rozhodoval nejnižší počet bodů za umístění v jednotlivých kolech turnaje (bod za první místo je jeden, za druhé dva body....). Vzhledem k tomuto kritériu se na druhou příčku neohroženě vyhouplo družstvo JARIN (24), následoval HYŇA (32) a KLOBY (37). Žádné celkové vítěztví se na Olympu nepodařilo urvat PEŤOVI (38), který však na součet umístění předstihl také bez vítězství hrajícího JIRKU (44). (v závorkách není věk, ale součty umístění v jednotlivých kolech :-))

Konečné pořadí turnaje:

1. ONĎAS - Ondřej Ehrenberger, Martina Fröhdeová, Ondřej Klika, Anežka Kovářová, Denisa Antošová, Nikola Haraštová, Anička Bartošová,

2. JARIN - Jaroslav Ovad, Sabina Roubalová, Alexander Konečný, Natálie Říhová, Tereza Baráková, Michaela Urbánková,

3. HYŇA - Jakub Hynek, Monika Šařecová, Alexander Jedlička, Zdeňka Ševčíková, Barbora Šimková, Veronika Andrlíková,

4. KLOBY - Jakub Pavlík, Michal Palla, Kristián Janoušek, Olga Gabrlíková, Michala Frantová, Nikola Marková,

5. PEŤA - Petr Maruš, Nikolas Zoikas, Ronald Čadílek, Kamila Zmeškalová, Tereza Kissová, Jitka Zavřelová,

6. JIRKA - Jiří Švihel, Lukáš Abrahám, David Kvapil, Lucie Šimková, Kateřina Šebelová, Iva Drejslarová, Eva Šmejcová.

 

Pavlína a Jirka

 

PS: Velmi děkujeme jury v podání Marcely Sezemské a Mirka Kelnara a také za fotku Elvisovi!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotka

Fotka je pěkná, protože jsem ji dělal JÁ a protože je barevná ...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll