Významné akce

Festival volnočasových aktivit

V sobotu 4. září uspořádalo SVČ Tramtáryje na stadioně Festival volnočasových aktivit. Jedalo se o akci, na které se prezetovaly sportovní kluby a organizace zabývající dalšími aktivitami pro děti.

Charitativní akce v Rychnově nad Kněžnou

Na sobotu 19. června 2021 byly naše týmy kadetů a kadetek pozvány do Rychnova nad Kněžnou, kde se konala charitativní akce na podporu neziskové organizace Pferda, která pomáhá lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním.

Memoriál manželů Vymětalových

Turnaj starších žákyň letos slaví 10. ročník. Akce se v sobotu 29. srpna i přes covidového strašáka zúčastnilo 15 oddílů z celé ČR, své zástupce zde mělo 8 krajů, nejdál k nám jely hráčky z Ústí nad Labem a Hlincovky (České Budějovice). Hrálo se celý den v  hale a v tělocvičně Gymnázia.

Taková krásná sobota

V sobotu 2. června se na kurtech konal sraz. Pokud můžeme přirovnat k setkání absolventů, tak mnohdy i po 40 letech. V rámci oslav 70 let od založení volejbalového oddílu jsme pořádali Turnaj generací pro odchovance.

Memoriál manželů Vymětalových - obhajoba Olomouci vyšla!

Poslední prázdninová sobota je den, kdy se do Svitav sjíždí žákyně ze všech koutů ČR. Již po šesté se hala Na Střelnici stala dějištěm Memoriálu manželů Vymětalových, který tradičně naplnil kapacitu ještě před prázdninami, takže se na některé zájemce nedostalo. Krásný letní den si děvčata moc neužila, protože se končilo až před 19. hodinou. Kromě haly se hrálo i v tělocvičně ZŠ Riegrova.

Pozvánka na sobotu

Volejbalová sezóna startuje už za chvíli, v rámci přípravy se rozbíhá kolotoč sehrávacích turnajů. Náš oddíl pořádá tuto sobotu od 9 hodin v hale již šestý ročník turnaje starších žákyň, který se koná k uctění památky manželů Vymětalových. Memoriál má ve své přípravné fázi v plánu hned několik velkých a tradičních oddílů.

Zpráva z 11. dne: Poslední beach, hrubý úklid, vyhlášení a popcorn párty

Poslední plný den na soustředění již za námi. Přípravka dopoledne absolvovala turnaj na písku, odpolko trojky na antuce. Žáci pilovali souhru. Pracovali na podání a přihrávce, na závěr kruhová tabata. Nejstarší skupina makala ve třech fázích jenom s míčem. Odměnou jim byla hra na konci dne.

Turnaj generací

V sobotu 11. června se na volejbalových kurtech bude dít velká akce. Neočekávejte trhání rekordů v počtu odehraných utkání, ani v počtu zúčastněných týmů. Poprvé v historii oddílu se pokusíme o to, aby se sešly všechny hráčky, které náš oddíl vychoval. Turnaj bude rozdělen na dvě části. Pro ty, které jsou stále aktivní hráčky, a pro již nehrající.

Český pohár mužů Brno - ČZU Praha v hale Na Střelnici

Memoriál manželů Vymětalových ve výsledcích

Opravdový volejbalový maraton si užily žákyně z celé republiky, které se zúčastnily sobotního 5. ročníku Memoriálu manželů Vymětalových. Celkem 16 týmů odehrálo na čtyřech hřištích (3 v hale a tělocvična ZŠ Riegrova) 44 utkání. První zápasy začínaly v devět hodin, poslední boje o umístění se dohrály před 19. hodinou.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll