Kadetky

Dívčí soustředění v Hošťálkové

Dne 5.8.2021 započalo dívčí soustředění v Hošťálkové. Po rozloučení s rodiči, naložení kufrů, příspěvků ze zahrádek a samozřejmě všech dívek do autobusu jsme se ze Svitav dostaly až po 45 minutách od plánovaného odjezdu.

Charitativní akce v Rychnově nad Kněžnou

Na sobotu 19. června 2021 byly naše týmy kadetů a kadetek pozvány do Rychnova nad Kněžnou, kde se konala charitativní akce na podporu neziskové organizace Pferda, která pomáhá lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním.

1. liga kadetek pokračuje v sobotu v hale s UH

Ani dvě výhry nad Bedřichovem v posledním kole základní části soutěže náš tým nezachránily od sestupu do skupiny, kde se bude hrát o udržení soutěže pro příští sezónu. Sestoupily do ní také celky SŠK Demlova Jihlava a Sokola Bedřichov. Vzájemné zápasy se nám započítávají.

Sezóna 2013/2014 - krajský přebor

Rozlosování soutěže, aktuální tabulku a výsledky zápasů naleznete zde.

Soutěž pro TJ Svitavy začíná 5. října 2013 a končí 22. února 2014.

Pro kadetky: Zdravím všechny účastníky zájezdu do Budějic!!!

Co jsem si pro Vás připravil ?!? Tak pěkně od začátku. Mám připravené (vytištěné) mapy s podrobným popisem kudy kam. Pak Vám pro jistotu děda dovezl navigaci s tím GPS (Gde Proboha Su - to je po našem, moravskéém)!!! Chtěl jsem Vám ještě upéct s sebou nějakou mňamku, ale tu čest mi vyfoukla Martina, která ještě včera večer pekla nějaké "mafiny"?!?

Kadetky: Kvalifikace do extraligy je tady, držte palce!!!

Naše kadetky splnily vrchovatě cíle, které jsme jim před sezónou stanovili. Původně, protože jsme neměli moc přehled o úrovni 1. kadetské ligy, jsme řekli, že cílem bude ligu pro Svitavy udržet. A jak jsme se trochu všichni rozkoukali, cíl jsme "vylepšili" - budeme do 3. místa a v druhé části soutěže tak budeme hrát s výkonnostně lepšími družstvy. I to jsme splnili. Závěrečné boje byly sice na infarkt, ale zrodilo se obrovské překvapení - děvčata skončila na výborném 2.

Rozloučení se školním rokem - kolmo kolem Svitav - kadetky

Velmi nás těší, že mnoho dětí tráví svůj volný čas s námi na volejbalových hřištích. Stejně rádi však vítáme na hřištích jejich rodiče a je potěšující, že stále ve větším počtu. Proto trenérky kadetek vyzvaly k poslednímu tréninku letošního školního roku - cyklovýletu - především rodiče. Byl to vlastně takový pokus. I přes menší počet účastníků se výlet velmi vydařil.

Jely jsme vyhrát! A vyhrály jsme!

Základní informace o kvalifikaci do 1. ligy kadetek podala Marcela, jako správná informátorka. Já jen shrnu, jak to všechno probíhalo.

Kadetky neokusily hořkost porážky a kvalifikovaly se do 1. ligy!!!

Duben je měsícem volejbalových kvalifikací, takže ráno vyrazí kolona aut s našimi kadetkami "na palubách" směrem k Novému Jičínu. Tam se totiž v sobotu a v neděli koná "jejich" kvalifikační skupina B o postup do 1. ligy. Je to tak trochu (trochu dost!!!) na zlost, protože druhá kvalif. skupina (A) se hraje přímo za našimi humny, v České Třebové. Když nic jiného, ušetřili bychom nějakou tu tisícovku a spát bych třeba mohla i ve vlastní posteli.

Další 4 body doma

V sobotu 11. února 2012 jsme odehrály jeden z posledních zápasů v KP. Naštěstí byla hala volná a tak jsme se v ní utkaly proti Žichlínku. Na ostatních 2 hřištích hrály naše mladší žákyně také KP, takže hřiště byla kompletně obsazená.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll