Juniorky

Dívčí soustředění v Hošťálkové

Dne 5.8.2021 započalo dívčí soustředění v Hošťálkové. Po rozloučení s rodiči, naložení kufrů, příspěvků ze zahrádek a samozřejmě všech dívek do autobusu jsme se ze Svitav dostaly až po 45 minutách od plánovaného odjezdu.

POZVÁNKA NA VÍKEND - Český pohár juniorek

O víkendu bude hala Na Střelnici hostit 1. kolo Českého poháru juniorek a kadetek. Ve kvalifikaci vybojoval náš omlazený tým účast ve druhé osmičce této celorepublikové soutěže, které se účastní družstva napříč všemi soutěžemi z celé ČR (od krajských až po extraligu). Přijďte se podívat na pěkný dívčí volejbal a podpořit naše hráčky.

Za Svitavy budou o víkendu hrát:

Velice důležitý bodový zisk na domácí půdě!

V sobotu jsme doma přivítaly soupeřky ze Znojma. Podle předchozích výsledků to vypadalo, že budeme favorité, což se nám podařilo splnit a připsat si 6 velice důležitých bodů i v omezené a zraněné sestavě!!

O svitavský Škopeček

O víkendu se ve Svitavách konal první ročník turnaje juniorek „O svitavský Škopeček“. Hlavním partnerem turnaje byl Pivovárek Na Kopečku. Turnaje se zúčastnila kvalitní prvoligová družstva Trutnova, Kralup nad Vltavou, České Třebové, Pardubic, domácích Svitav a 3 družstva reprezentačního výběru „Lvíčat“ U15, pro které byl turnaj završením reprezentačního soustředění konaného ve dnech 13. - 17. 9.

Společná příprava zahájena

V minulém týdnu byla zahájena příprava na další sezónu v tréninkových skupinách dorostu. Chlapce čeká liga juniorů a premiérově také extraliga kadetů, dívky liga juniorek a český pohár.

Juniorky ve Studénkách

Taky juniorky se vydaly (sobota 22.8.) na přípravný antukový turnaj a zvolily Dolní Studénky. Nejely do neznáma, před dvěma lety si tam totiž odbyly premiéru, tenkrát ještě na dvoudenním turnaji. Kdo nevíte, tak Dolní Studénky jsou nedaleko Šumperku, mají překrásné okolí s výhledy na Jeseníky a taky moc hezký volejbalový areál se čtyřmi hřišti.

Sezóna 2013/2014 - 1. liga juniorek

Rozlosování soutěže, aktuální tabulku a výsledky zápasů naleznete zde.

Základní část soutěže začíná 28. září 2013 a končí 15. prosince 2013. Poté následuje nadstavbová část o umístění.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll