Obhajoba pro Drink

V sobotu 25. července se do našeho krásného areálu po roce opět sjeli hráčky a hráči ze všech možných koutů Čech i Moravy. Na 16. ročníku turnaje smíšených družstev MIXY 2015 jsme zaznamenali při účasti 15 týmů závodníky kromě jiného i z Žatce, Liberce, Hradce Králové, Prahy i Brna.

Velkým otazníkem bylo počasí, ve Svitavách dva měsíce před turnajem nepršelo, předpověď však ukazovala, že by se konečně zahrádkáři mohli dočkat. A také se dočkali, ale určitě nebyli s mírou zavlažnění spokojeni. Organizátorům turnaje se vrásky na čele také dělat nemusely, hra se pro déšť přerušovala jen dvakrát a po celou dobu turnaje se tak dostříkávalo pouze jednou.

Turnaj samotný tentokrát ležel na bedrech Janě Bláhové a Katce Kroulíkové. Až po vylosování čtyřčlenných základních skupin se objevil při placení startovného malý háček. Cteam a Andy team bylo jedno družstvo. Turnaj tak rázem přišel o jeden tým a Litomyšl tak má výstrahu pro příští ročník! :-)

Systém turnaje a rozpis zápasů tak musel být upraven. Ze základních skupin postupovali do rozřazovacího kola první a druzí, kteří ve vzájemných soubojích vytřídili "zrno od plev". Vítězové pak hráli o 1. - 4. místo, poražení o 5. - 8. místo. Třetí ze základních skupin pak minipavoukem o 9. - 12. místo. Čtvrtí pak každý s každým o 13. - 15. místo.

V turnaji se po roce opět prosadil Drink team, který i přes herní absenci dlouholetého vůdce Rendy Karpelese dokázal zvítězit díky kvalitnímu výkonu bab, vyrovnanosti všech hráčů na hřišti a v neposlední řadě díky nejlepšímu polaři v ČR na amatérské úrovni.

Výsledné pořadí turnaje:

1. Drink Team
2. Papričky
3. C Team
4. Kule
5. Sokol Hylváty
6. Prdelky
7. Satanův kladkostroj
8. Nohy v medu
9. Maori battalion
10. Jarovské smeče
11. Antik
12. Vydláci
13. Smajlíci
14. Hop trop
15. KO Mosquito

Individuálně byla oceněna nejlepší hráčka turnaje Eva Beránková z týmu Kule a ve chlapech již podruhé v historii převzal cenu hráč Pivo z Papriček :-)

Kromě turnaje však fungoval opět bezchybně bufet pod velením Melise, nutno za celodenní dřinu nevynechat s velkým poděkováním a pochvalou Sekyho, Mazlika, u udírny fachčící kluky Štěpána s Markem. Bez vás by to nešlo.

Dále díky pomocníkům Šimonovi a Markétě a samozřejmě všem rozhodčím.

Pavlína

 

Vítězný Drink:

 

Více fotek najdete na facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10153004992535918&type=1

nebo z foťáku Pavla Korčáka:

https://www.facebook.com/pavel.korcak.5/posts/422346611303185

 

 

 

Za organizační tým

Za organizační tým děkujeme za shrnující článek a za klidné vyřešení systému turnaje, kdy ten původní dokonalý pro 16 družstev se nám během chvilky po..

Katka a Janča

Drobná korekce

Vedoucím bufetu je Sekki. Já s Mazlíkem, Pipinem a Macíkem jsme prachsprostí pobíječi much...

Omluva

Omlouvám se za popletení funkcí, tímto je definitivně jasné, že jsem tentokrát do bufetu pouze vysílala poslíčky...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll