Po dlouhé době doma v nedobytném hradu!

V neděli se hrálo ve Svitavách třetí kolo finálové skupiny dvou spojených krajů Pardubicka a Hradecka. Ústí nad Orlicí se omluvilo z důvodu nemoci, Hradec měl volno a tak přijel jediný nájezdník Rychnov nad Kněžnou. My byli v přesile, protože jsme měli kompletní áčko i béčko. Máme totiž v soutěži družstva dvě. Z našich hráčů již nepočítám s odpadlíky někdy přicházejícími a jindy se neobjevujícími. Hrajeme ve stejných sestavách a klukům to vyhovuje. Ví, co mohou jeden od druhého čekat.

Horší to bylo s raním (ty písmena opravdu patří zvlášť) vstáváním. Měl jsem náročný týden a každý den jsem byl s mládeží na trenálu nebo na dohrávkách. V sobotu jsem se vrátil z ml.žáků z Hradce a večer zaskočil do Sáhíra na výborné Z-BAND. Když jsem si pletl jestli hrají O2 nebo Lou Reeda, tak jsem šel domů. Kdyby si ráno Tygr nepustil „efjedničky“, tak jsem se asi nevzbudil.

Naše áčko i béčko porazilo Rychnov a v posledním zápase podlehlo jednoznačně béčko naší elitě. Vše bylo na pohodu. Spokojení kluci, že si mohou zahrát. Ze pár rodičů na tribunách. Máza si fotil co potřeboval (tak mne pak na fotkách uvidíte).

S Melisem jsme měli dost času na komentování a hodnocení lidí na place a také na plánování dalších věcí týkajících se volejbalu a jeho veselejších částí. Zakončení sezóny U Kocoura v duchu filmu Vlasy od Miloše Formana a Čarodejnice v Rokli s vděčným pojetím kuchařského umění.

Občas se zmýlil také ne zrovinka svěží rozhodčí. Jednou dokonce zapískal při hře jen tak. Přitom se vůbec žádná chyba ve hře nestala. I přes tuto ошибкu  ( čti „ašíbku“ – chybu) mu peníze vyplaceny byly.

Přidávám tabulku s výsledky. Finálová skupina je docela legrační. My máme všech 5 zápasů v řadě bez porážky a Ústí n. Orlicí má také pět vyhraných zápasů, ale má navíc jednu porážku a proto je v tabulce na prvním místě! Normálně Mongolsko …

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 5 1 0 10:2 279:200 11
2. TJ Svitavy A 5 5 0 0 10:0 250:166 10
3. VK Sport Rychnov nad Kněžnou 8 1 7 0 3:14 303:401 9
4. TJ Svitavy B 5 3 2 0 6:5 228:226 8
5. TJ Slavia Hradec Králové A 6 1 5 0 2:10 218:285 7

Divoch David na příjmu a v zákrytu je Roňa

Daňasovy mechové prsty s kontrolou Davida

Ukázka tzv "záchodového" příjmu od Daňase, výsledku přihlíží David a Klikoun

Radovačka! Z leva: Roňa, David, Číža, Klikoun, Daňas a Johy není vidět

Sašena na středu - trenky jsou opravdu ozdobou

Terka na smeči - pere do toho jak může

Rychlík Jedličky, ale spíše vyzdvihnu natažené ruce Zoikiho

Daňas na smeči cvičí naše Áčko

Roňa na středu

Znovu Roňa na středu a teď to vypadá fakt dobře!

Jedla se vyhýbá bloku a vedle jde Mirďas na střelbu - hrajeme rychle!

Fotky

Fotky jsou úžasný. Nejen, že to těm našim borcům moc sluší, ale hlavně to fakt vypadá jako volejbal... teda VOLEJBAL (ale to asi není jen těma fotkama!).

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll