Poděkování aneb o našich sponzorech podrobněji!

Pořádání soustředění pro děti – to není taková obyčejná věc! Kdo nezkusil, možná ani neví, co je to mnohdy za shánění, nahánění a organizování, aby vše klaplo a na nic se nezapomnělo. Teď nemám na mysli opomenuté dítě s batůžkem se slzami na krajíčku za odjíždějícím autobusem, ale spočítání proviantu, postelí, materiálu pro tréninkové jednotky, triček s logem soustředění, které musí někdo vymyslet a taky něčeho, čím kuchtíci vykrmí někdy i šedesát permanentně hladových krků. Děti jsou ve vývinu a zbaští jako malej cirkus a trenéři mně mnohdy příjdou již u snídaně, že se zase vrátili zpět do puberty. To aby jeden kradl nebo chodil s obrazama …

Proto nákupy jsou jedna z nejdůležitějších činností. S kolegou Melisem jsme rok od roku zkoušeli téměř všechny obchody. Jednou jsme měli slevu za velký nákup tam, jinde bylo více balení za stejnou cenu nebo se otvíral nový márket. Všechny obchodní triky jsou již za námi. To abychom jednou nakoupili za takový balík, že to bylo na Doplňkovou půjčku. Nebo to množství za výhodnou cenu mělo tolik balení, že jsme mohli špagetama platit i v zoologické zahradě.  Jenže aby bylo všeho hojnost a soustředění jednotlivce nestálo jako cesta s Orient expresem do Istanbulu, musí se najít sponzoři, o které se dá opřít. A tak Vám teď mohu, přátelé volejbalu i Vám děti, ty osvědčené a letité představit:  

 MACH – Líhně kuřat Litomyšl a.s.  – paní Eva Machová – firma Mach za patnáct let dynamické existence zvýšila kapacitu líhní z 10 milionů na 155 milionů kuřat ročně! Je to vlastně náš nejstarší sponzor vůbec! Kdyby jste viděli kolik je potřeba vajíček na soustředění: k čočce na kyselo, do španěláků, na obalení řízků, na zapečené těstoviny, do karbanátků a plněných paprik, o omeletách nemluvě …
www.mach.lit.cz

Zemědělské družstvo Mezilesí Telecí,  Ing. Pavel Gregor – možná se to dá nějak spočítat, ale každopádně kolik se sní na soustředění brambor je neuvěřitelné. On je také kemp na jedenáct dní! To nejsou jenom vařené, ale též bramborové knedlíky nebo také chuťovky brambory pečené v troubě. Letos jsme dostali také mák, jehož část jsem použil jako úplatu za zdarma pomletí. Jaký byly nudle s mákem, no jééé je!

 OROL, spol. s r.o.  Ing. Robin Šauer -  kdo by ve Svitavách neznal řeznictví U Šauera, ale to patří tatínkovi Robina a ten má zase velkoobchod s masem. Hned soustředění dostalo jiný level a dokonce se nebudu plést v názoru, že se stále zlepšuje. A pro mne jako kuchaře je to radost pracovat: kila panenky, hafo kuřecího a dokonce se podávala hovězí roštěná!
www.orol.cz

 STEJKR, spol. s r.o.  - s majitelem panem Ing. Pavlem Křečkem, firma na celý český trh dodává  ucelený sortiment potřeb pro Vaši kancelář, širokou škálu papírů, školní potřeby, drogistické zboží, obalový materiál ... Nás majitel vybavil vším co jsme si řekli: hygienické potřeby, chemie pro úklid, ochranné pomůcky, ba také tužky, křídy a papíry pro zabavení dětí.
www.stejkr.cz

MILTRA – B, paní Věra Novotná. Hlavním programem společnosti MILTRA B s.r.o. se sídlem v obci Městečko Trnávka, je výroba eidamského salámového polotvrdého sýru a nízkotučného tvarohu, vyráběného klasickým způsobem. V sortimentu eidamský salámový sýr je MILTRA B jediným výrobcem v České republice.  Ministerstvo zemědělství ČR udělilo prestižní značky Klasa na kolekci 7 výrobků. Tato společnost nás vybavila sýry na snídaně a svačiny, tvarohem, ze kterého byl krém na sladko tak dobrý, že jsem zapřisáhlé a ortodoxní masožrouty musel u misek, nachystaných pro děti, vartovat, jako voják před muničním skladem. Z plnotučného mléka Miltry byl puding jaký se teď již asi nedělá .
www.miltra.cz 

 NOPEK, a.s. p. Sobol - Hlavním programem je výroba pekařských, cukrářských a perníkářských výrobků, při použití tradičních i průmyslových způsobů výroby. Více jak 500 zaměstnanců firmy usiluje o Vaši přízeň, především kvalitou a sortimentem výrobků v přijatelných cenách.
www.nopek.cz

Jaroslav Hanus – VO ovoce a zelenina – to je náš dodavatel zeleniny, které se na soustředění spotřebuje jako koksu ve vysoké peci. V podstatě si mohu od tohoto dodavatele ve skladě na jeho skladě nakupovat, jak chci, ale s tou anomálií, že při odchodu neplatím. Bez tohoto velkoobchodu by se děti nenaučili jíst před hlavním jídlem polévky. A když ji zdárně bez škňourání zdlábnou, tak jsou odměnou od pana Hanuse trsy banánů nebo melouny.

Tímto chceme alespoň malou měrou poděkovat všem, co nám s pořádání soustředění  pomáhají  ekonomickou injekcí, bez které by nám to šlo podstatně hůře. Proto sponzorům přejeme ať se jim nadále daří a Vy co čtete článek ne aby jste nakupovali jinde!

Ještě jednou děkujeme!

PS: Za spolupráce s Petrem Sezemským, který dodal loga, protože to Elvis neumí

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll