Podstatný jsou body

Kdo z diváků očekával výtržnosti a krev na hřišti, musel být zklamán. Kdo očekával kvalitní volejbal, tak taky. Hnátnice přijela bez obou hráčů, kteří v podzimním zápase na jejich půdě znevážili sport slovními útoky na rozhodčího. Tentokrát to byl náš tým, který předvedenou hrou pošpinil značku Volejbal Svitavy.

Oba zápasy měly typický obrázek střetnutí mladých hráčů proti zkušeným matadorům. Mladí bušili, staří v pohodě čapali a skládali míče technickými údery. Je nutno dodat, že tolik minel jsme během jednoho dvojzápasu udělali naposledy někdy v žácích. Chyběla komunikace na hřišti a "divoký" herní projev, který nás jindy zdobí.

Když už se na naši hru nedalo dívat vůbec, sáhnul jsem ke střídání, kdy na post nahrávače šel místo Marka Meluzína mladý Václav Liška a posílit přihrávku šel Štěpán Ryšánek za Petra Doležala. Mimochodem přihrávka nás trápila po celou dobu. Ne, že bychom dostávali esa, ale procento excelentního (#) příjmu bylo mizivé. Toto střídání se uskutečnilo ve druhém setu druhého utkání za stavu 10:12 z pohledu domácích a ukázalo se jako správné byť dost pozdě. Venca oživil hru a ta se proměnila v naši exhibici v závěrečném setu. Soupeř, smířen s prohrou, se zmohl pouze na komedie typu "všechny útoky přes nahrávače", které aspoň trochu pobavily tribuny svitavské haly.

TJ Svitavy - TJ Sokol Hnátnice 3:1 (-23, 16, 14, 17), 3:0 (26, 21, 15)

Sestava: Meluzín, Doležal, Jassa, Eherenberger, Černý, Žižka, L Ovad - Bureš, Liška, Ryšánek.

Čekají nás poslední dvě kola. Magnetem bude jistě tuto sobotu od 11:00 a 15:00 dvojzápas v Litomyšli proti vedoucímu týmu tabulky. V případě obou našich vítězství bychom se na lídra bodově dotáhli a o vítězi KPI by se tak rozhodovalo až v posledním kole

co to vidí oko méééé?Z

Za stavu 5:5 vyčerpány oba tajmy pro domácí? Je to tak? Jinak gratuluji k vítězství a přeju titul. Také bojujeme v KP1  o titul 2 kola před koncem, vedeme o skoré tabulku a máme to ve svých rukách. Ale bude to ještě boj. Mázo? , nemám na tebe žádné číslo

5:5

Schválně jsem mrknul do kopie zápisu a není tomu tak. Je to z prvního zápasu (černý dresy), čtvrtý set, tajm jsme brali jeden za stavu 18:15 pro nás (před tím bral soupeř za stavu 18:12, takže jsme dostali tři body v řadě a to už na tajm je). Buď byl zmatenej zapisovatel, nebo spíš na tom počítadle chybí příslušné číslo. Druhé možnosti bych věřil víc. Jsou to opravdu šmejdy za ty prachy. 777153428.