Pozvánka na Český pohár žáků!

Volejbaloví příznivci! O víkendu 13. a 14. listopadu hrají naši starší žáci kvalifikace o Český pohár žactva v Hradci Králové. Naši bojovníci v sestavě Terka, Zoiki, Mirďas, Trauťas, Jedla, Sašena, Klikoun, Dan a David jedou dodávkou a jedním osobním autem. Ubytováni budou v již z loňska vyzkoušeném penzionu U mlejna. A nesmím opomenout trenérské kvarteto - jsme tři - Já a Melda!!!

Co víme přesně jsou soupeři ze skupiny G  -  TJ Nový Jičín, VSK Český Krumlov, Sokol Pardubice, SK Kometa Praha B. Pořadí zápasů je stejné jako pořadí přidělených soupeřů. Hrajeme 25, 38, 49, 63 zápas kvalifikace. Z rozpisu mohu vyčíst i termíny. První zápas hrajeme ve 13:00 pak v 15:00 a dále v 17:00 a 19:00. Na posledním kole minulého poháru hráčům výrazně pomohla podpora z tribuny od našich fanoušků. Kluci ryli palubovku čuňama a jejich radovačku po každém bodu jsem v žádném kole Krajského přeboru neviděl!

Tímto Vás všechny, co si můžete udělat výlet do Hradce, srdečně zvu a jsem přesvědčen, že bude na co se koukat. Ve volných chvílích mezi zápasy je pro Vás připravena celá škála obchodů: Kaufland, Baumax, Obi, Ikea, Ahold, Penny, Lidl, Spar, Tesco a Jednota. Tak se mohou spojit dvě věci dohromady. Příjemné - naše vítězství s Vaší podporou a užitečné - provětrání šrajtoflí za věci, které nepotřebujete a márkety Vám je mistrně vnutí!

Teď již tedy neváhejte co s příštím víkendem a vytlačte z garáží auta, hadraplány, motorky se sajdou i bez ní, zamluvte si kupé ve vlaku, společná jízdenka je za pusu a vůbec takovej kousek cesty se dá ujet i na kolobrndě!

Většina výkonů, které sportovci předvádějí, představuje asi 70–80% jejich maxima, protože podmínky nejsou nikdy ideální. Tak nám s těmi 20-30% pomožte a budeme STOPROCENTNÍ!

... a votom to je!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll