Přebornice kraje - dívčí svitavská přípravka

PŘIDÁNY FOTKY. V neděli 12.6.2011 dohrála svoji soutěžní sezónu i volejbalová přípravka dívek - minivolejbal a to ziskem přeborníka kraje - 1.místo v Krajském přeboru přípravek dívek. 

V soutěži jsme měli 3 družstva: Svitavy A,B,C. Soutěž se hraje od září do června. Jedná se o minivolejbal, tj. 3x3 hráčky na hřišti velikosti 6x6 m. Celkem se soutěže zúčastnilo 20 družstev. Po úvodním turnaji se družstva rozdělila do 4 výkonnostních skupin (po každém turnaji 2 nejlepší postoupila do lepší skupiny a 2 sestoupila do nižší skupiny).  Naše výkonnost během celého soutěžního období stoupala, takže na závěr soutěže hrála všechna svitavská družstva ve skupině A a svoji účast završila vítězstvím. Vzhledem k tomu, že sestavy jednotlivých družstev se na každý turnaj můžou libovolně měnit, o naše vítězství se zasloužila všechna děvčata z přípravky. V družstvech A a B hrála především děvčata r. 1998 (ale i Kačenka a Janička - roční 1999) a družstvo C bylo sestaveno z hráček mladších, které potřebují sbírat první soutěžní zkušenosti. Někdo si řekne, že minivolejbal není ještě volejbal, ale skupina A byla právě o volejbalu. Byl to volejbal se vším všudy (podání, příjem, náhra, smeč, chytrá ulívka nebo dobrý blok), jen v menších rozměrech.

Letošní soutěžní období bylo pro volejbalovou přípravku r. 1998 velmi úspěšné:

3.místo v Krajském přeboru mladších žákyň, 1.místo v Krajském přeboru přípravek dívek, 1.místo na turnaji v Lupenici.

A ještě jedna dobrá zpráva. Děvčata nám úspěšně rostou - zase nám vyrostla z dresů. Hurá.

Na úspěchu měli podíl především trenéři: Kryštůfek Jiří, Smělá Marcela, Špačková Iveta, ale také nezbytní pomocníci při pořadatelství jednotlivých turnajů: rozhodčí (Mirek, Vendy, Barča Š., Barča S., Zdeňka ...), organizátoři: Marcela Sezemská, Kryštůfková Jana a spousta dalších. Poděkování patří také rodičům, kteří své děti ve sportování podporují a vytvořili bezvadnou diváckou kulisu.

Zvláštní poděkování patří Jirkovi Kryštůfkovi, protože bez jeho bezchybně připravených tabulek, rozlosování a zápisů bychom pořadatelství vůbec nezvládli. Dalo by se říci, že měl taktéž bezchybnou docházku na všechny zápasy, byl trenérem, řidičem, fotografem, statistikem jednotlivých zápasů. Pokud potřebujete něco vědět o dívčí přípravce, obraťte se pouze na Jirku, my ostatní na Jirku ve všem spoléháme. Jirko, díky!!!

3.místo v KP mladších žákyň: Kociánová K., Motálková T., Veselá A., Kroulíková M., Šrůtková M., Mašlanová B., Kryštůfková K., Vondrová V., Vorbová M., Dědková L., Ďuriančiková P.

1. místo v KP přípravek dívek: Polášková P., Hendrichová V., Motálková T., Veselá A., Dědková L., Ďuriančiková P., Kroulíková M., Kociánová K., Šrůtková M., Vondrová V., Kryštůfková K., Dynková J.

 

PÁR MOMENTEK Z NEDĚLNÍHO KLÁNÍ NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll