Přípravka dívek - 7.turnaj přípravek dívek

7.turnajem Krajského přeboru jsme ukončili herní sezónu 2007-2008. Se soutěží přípravek se rozloučily hráčky ročník 1995, které příští rok čeká Krajský přebor mladších žákyň - hra 6x6.

Neděle 25.5.2008 se vydařila ve všech směrech: krásné slunečné počasí, výborná hra děvčat a prima závěr herní sezóny. Opět jsme se rozjeli různými směry: Iveta Špačková s družstvem Svitavy A vyrazila do Litomyšle, Marcela Smělá s družstvem Svitavy B do Moravské Třebové a ve Svitavách byli pořadateli posledního turnaje Jirka a Jirka. Sekundanti: Luděk Š., Šárka H., Mirek - rozhodčí, Anička - hosteska, Marcela S. + rodiče - povzbuzující diváci.

Družstvo Svitavy A ve složení K.Prokopová, T.Baráková, T.Dufková, A.Janoušková a D.Antošová nezklamalo. Ani jeden zápas neprohrálo. Celkové umístění zatím neznáme, musíme počkat na oficiální výsledky. Ale medaile jsou jisté.

Družstvo Svitavy B - ročník 1997: V.Andrlíková, M.Frantová, L.Vízdalová, L.Sidó, S.Benková- jeden zápas vyhrálo, jeden prohrálo. Družstvo Pardubic nepřijelo, Družstvo Chvaletic bylo diskvalifikováno.

Svitavy C - V.Tmejová, B.Smělá, B.Šimková, V.Hanušová, A.Marvanová, N.Sterenčáková, T.Kissová - ve své skupině toto družstvo skončilo na pěkném 3. místě a byl to boj "do posledního míče" - 24:26 a podobně.

Odpoledne jsme se všichni sešli na hřišti ve Svitavách a slavnostně jsme ukončili letošní herní sezónu. Opekli jsme si buřty a následně byla vyhlášena volná zábava s podtitulem "kdo si hraje - nezlobí". Například ročník 1995 objevil tašku s lopatičkami a kyblíčky a vydržel na pískovišti celé odpoledne. Ostatní děvčata hrála opět volejbal nebo různé honičky a hry.  Na závěr je překvapil Jirka Švihel zakoupením kilové zmrzliny.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll