Prohra 2:3 v přípravném utkání

V přípravném utkání s Výběrem finančního ředitelství Hradec Králové jsme prohráli 2:3 (9, -28, -13, 19, -7). Po jasné převaze v prvním setu, kdy se finančníci teprve rozkoukávali a sehrávali, jsme začali míchat se sestavou. Čtvrtý a pátý set jsme už ale hráli opět v základu.

Družstvo finančního ředitelství HK se připravuje na 32. ročník turnaje O pohár ministra financí.

Hodnocení trenéra: Prohra v přípravě není až tak zásadní. Mrzí ale dvě věci. Neproměněné čtyři setboly ve druhém setu, kdy soupeř proměnil hned svůj první, ale hlavně velká závislost našeho výkonu na základní sestavě.

Sestava TJ Svitavy: Melis (Venca ve 3. setu), Burry, Kloby (Pája ve 2. setu), Onďas (Brůža ve 2. setu), Dolík, Zdenál, libero Máza.