Muži "A"

KP2: Volejbalový víkend, část 2.

Tři sobotní body nám sice mírně zlepšili původní ne tak usměvavou náladu, ovšem nedělní řežba se starým dobrým známým soupeřem z minulé sezony KP I. třídy měla jasný cíl – navázat na druhé utkání s Poličkou a obrat Orel Letohrad o maximální možný počet bodů.

3v1 aneb poslední 3 týdny u mužů

Mužská složka svitavského volejbalu má za sebou start do letní části sezony. Pokud jste někdy jeli na horské dráze, pak nebude těžké vám přiblížit, jak tyto poslední 3 týdny probíhaly.

 

 

 

 

Start do jara za 2 body

Sedmého dubna jsme se jako obvykle po deváté hodině sešli na Felberce v hojném počtu, abychom započali naši jarní cestku KPII. Snad rekordní účast čítající 11 hráčů čekala na svého soupeře. Do Svitav přijeli v sobotu bojovat o cenné body do tabulky hráči Žamberka, okupující druhé místo.

II. ČÁST PŘED NÁMI

 Po premiérové zimní části KP2 v mužské složce jsme se umístili tak nijak a to znamená 6. místo se 17 body. Dostat se na lepší pozici nebude lehké, ale věříme, že se to zlepší v letní části. Naší první zkouškou bude první přeložený zápas se Žamberkem na 7. dubna.

VELKÝ NÁVRAT VYSLOUŽILÝCH aneb premiéra se povedla!!!

A JE TO TU!!! Po několika letech se opět našla a sešla parta lidí, kteří se odvážili obnovit ve Svitavách mužskou složku a začít sezónu v KP2! Tento krok si všichni dopředu promysleli a uznali, že je to možné. Vrcholné přípravy probíhaly v průběhu července a také v první polovině srpna.

Byli jsme darovat krev

Jak již bylo avizováno na městské lize, družstvo mužů se rozhodlo podpořit nábor dárců z řad amatérských volejbalistů tím, že samo daruje krev. Vše se uskutčnilo při příležitosti Mezinárodního dne dárců krve 14. června.

Prohra 2:3 v přípravném utkání

V přípravném utkání s Výběrem finančního ředitelství Hradec Králové jsme prohráli 2:3 (9, -28, -13, 19, -7). Po jasné převaze v prvním setu, kdy se finančníci teprve rozkoukávali a sehrávali, jsme začali míchat se sestavou. Čtvrtý a pátý set jsme už ale hráli opět v základu.

První fáze přípravy za námi

Muži TJ Svitavy, kteří se připravují na svůj start v KPI, mají za sebou první čtyři týdny přípravy. Trénovalo se čtyřikrát týdně, z toho dva tréninky probíhaly na antukovém hřišti a dva v hale Na Střelnici pod vedením trenérů boxu Martina Volfa a Gábiny Andrlíkové.

Díky za to, že jste přišli!

Děkujeme svitavským volejbalistům a volejbalistkám za psychickou podporu při našem svatebním obřadě, zejména rodině Mazlíků za originální odvoz na hostinu.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll