Remízová série prolomena - historické vítězství v Pardubicích

V pardubické sokolovně jsme ještě nikdy nevyhráli. Historie se přepisovala v sobotu 7. listopadu 2009.

Loni jsme s našimi soupeři dokázali doma jednou vyhrát, to ale nebyli pardubičtí zdaleka kompletní. Na jaře v sokolovně nás ale s přehledem porazili 3:1, 3:0 a tak byli favority i pro 7. a 8. kolo letošního ročníku KPI. Navíc jsme měli obavu z prostředí, jelikož za hřištěm je málo prostoru pro provedení servisu. Proto jsme se nácviku podání ze zkráceného rozběhu speciálně věnovali na trénincích před tímto zápasem.

První set byl velmi vyrovnaný, ale rozhodla naše větší vůle po vítězství (25:23). Pak se nám začalo dařit téměř vše na co jsme sáhli. Skvěle útočili Onďas, Petr a Bubu, stabilitou přihrávky vynikali Pipin a Jarin. Komplikace nastaly po pauze, kterou jsme vyplnili teoretickou přípravou v blízké restauraci Rybárna. Než pak některým hráčům slehly sacharidové tyčinky a iontový nápoj, byl první set druhého zápasu ztracen. Pak se však vše vrátilo do zaběhlých kolejí a zápas jsme dohráli v exhibičním rytmu.

Utkání proběhlo bez mravních prohřešků na obou stranách. Tentokrát bych se výjimečně zastavil u rozhodčích. První rozhodčí Bubák pískal dobře a nekompromisně (ŽK Jarin v prvním setu druhého utkání), ale druhý rozhodčí Slezák byl v tomto utkání pouze na okrasu. Píšťálku téměř nepoužil, většinou stál opřený zády o zeď a nejvíce práce měl pouze když si družstva brala tajm nebo střídala.

Sokol Pardubice - TJ Svitavy 0:3 (-23, -20, -17), 1:3 (16, -17, -18, -13)

Sestava: Melis, Pipin, Péťa, Onďas, Bubu, Zdenál, L Jarin - Burry, Dolík, Kloby

Příští víkend máme volno, nicméně v kuloárech se hovoří o sobotním zazimování hřiště a poté oslavě 10 let volejbalu generace hráčů ročníků 87/88. Necháme se překvapit.

Mobilem fotil Hyňa, pozor, to není rozmazané, to je umělcův záměr!

Gratulace...

Drazí volejbaloví kolegové !!

Příjměte prosím mé největší a nejsrdečnější blahopřání a uznání !! Strašně mě mrzí, že jsem nemohl být u toho, ale už teď jsem si jist, že spolu dobudeme ještě další a další vítězství !! K vytvořené ,,daguerotypiii" pod článkem se raději nebudu vyjadřovat. Sportu zdar !!

Šerosvit

Osobně mě to připomíná výtvarnou metodu z belgických Flander - použití kontrastů mezi světlem a tmou(ta chybí) a modelování světlem. Třetí rozměr je pak evokován světly a stíny(ty chybí). Takový počátek manýrismu s cílem v úžasu. Pane fotografe, není se za co stydět!

foto :)

foto opravdu ,, párexceláns,,  ale hlavně že jste vyhrali, že ...

Foto

Přátelé,

fotka má skutečně větší dokumentární než uměleckou hodnotu, ale za pár týdnů budeme rádi, že je alespoň nějaká. No a pokud se v tom nebudeme dál pitvat, tak můžeme tvrdit, že ta první postava je nějaký nezbedník od sousedů,  kterého se nepodařilo odehnat ani kamením. Příště zkusím na zájezd zajistit nějakou skříňku pro zloděje stínů, takže kdo nemá zajištěného osobního stylistu, (nechť zkusí požádat Cápu) může si stěžovat jen sám na sebe.

Neni duvod ke stižnostem

Pánové me umělecké foto z meho čupr mobilu vás vystihlo takove jake vas znam dak nevim co se vam nelíbí.

Ondra je veliky

Alespon jednou jsem chtel byt vysoko, ale prilis se mi to nepovedlo... I presto, ze na teto fotce stojim na spickach, vypadam zde jako Ondruv maly synek:) Treba jeste vyrostu...

dik Hyno!!!

naopak ja tam vypadam jako Ondruv retardovany synek .... fakt diky Hyno :D

xD

xD

priste

priste to chce normalni fotak nebo aspon normalni fotku, nechci opet vypadat jako kdyby me tahali pri porodu klestema!

Dolik

Nevim cim to, ale ta fotka ma asi opravdu neco do sebe... Pokazde kdyz se na ni kouknu, tak se musim zasmat. ten Dolik je tam opravdu dobrej :) Jen ten kacer mu tam chybi...xD

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll