S Litomyšlí 1:3 a 3:1

První utkání nebylo pro diváky moc pohledné, všechny sety skončily výrazným rozdílem skóre. Nám nefungoval servis, byli jsme schopni zkazit i čtyři po sobě. Servisy, které jsme dali, Litomyšl precizně přijímala a následně měla zjednodušený útok do naší rozhozené obrany.

Ve druhém utkání jsme zlepšili servis a také příjem soupeřova nebezpečného podání a hra se vyrovnala. První dva sety přinesly vyrovnanou bitvu s vypjatými koncovkami. Zápas zlomilo naše vítězstí v koncovce druhého setu (20:23 -> 27:25), poté už byl zbytek utkání v naší režii.

Výborně zahrál na smeči Burry, svou úlohu splnil i Venca, který v kritických momentech nahradil prvního nahrávače Melise. Že by se hrál nějaký světový volejbal, to teda ne, ale vítězství s prvním týmem soutěže se počítá.

TJ Svitavy - VK Litomyšl 1:3 (-18, 16, -15, -18), 3:1 (-25, 25, 13, 19)

Sestava: Meluzín, Ryšánek, Jassa, Ehrenberger, Černý, Žižka, L Ovad - Bureš, Pavlík, Liška

Diváků se tentokrát sešlo mnoho - děkujeme za podporu.

Příští víkend končí podzimní část krajského přeboru a my jedeme v sobotu na horkou půdu do Chrudimi.

Mistr se tentokrát dostavil (měl službu), tak se můžeme potěšit momentkami zachycujícími průběh obou zápasů.

Děkovačka

Přestože Máza divákům již poděkoval v článku, dovolím si poděkovat ještě jednou. V soutěži jsem lepší nepotkal a nejspíše ani nepotkám. A i když používám jednotné číslo, myslím, že kluci to vidí stejně.

Pekne

Gratuluji chlapci alespon k jednomu vitezstvi, mrzi me, ze jsem nemohl prispet i svym dilem. Vidim ale, ze Bury me zastoupil naprosto dokonale! Jak vsichni vite, jaro mame vzdy lepsi, a proto doufam, ze k soucasnym 4 prohram, ktere jsme "nasbirali" za podzim pribyde maximalne 1 a splni se nas sen - postup do 2. ligy! (a Venca bude tahat :) )

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll