Šest statečných v Litomyšli

Již druhý nabitý víkend v řadě, kdy hrajeme KP kadetek v sobotu a KP st. žákyň v neděli. Oproti minulému týdnu jsou snadnější soupeři. Proto jsme si dovolili na oba dny rozepsat volno nejvytíženějším hráčkám. Nemoci a další akce nám sestavou nakonec stejně zamíchaly, takže jsem dnes ráno byla ráda, že vůbec jede šest hráček, a doufala, že se nikomu nic nestane...

Spoje do Litomyšle jsou dobré, sněhový příval naštěstí žádné překvapení nenachystal. Vondrovka s Čambovkou se zvládly "nalodit" na autobusové zastávce u vlakového nádraží (Verča, asi, že jela na ty kadetky, tak si radši koupila dospělácký lístek... :-). My menší (Anet, Peťa, Šrůtek, Macek a já) jsme nastoupily na autobusáku.

Pekařství Sázava na autobusáku v Litomyšli nás vybavilo na celý den. V hale jsme byly včas, čas na převlečení, účesy.... vyšlo i na kvalitní rozcvičku. Bohužel nedorazil rozhodčí Drahoš. První utkání tak pískal pan Fiala (trenér Litomyšle), druhé jsem řídila já.

Nahrávala Anet, na účku si dnes poprvé Peťa, smečařky Markéty, blokařky ty největší - Kačka a Verča.

K zápasům není moc co psát, soupeř měl velké problémy s příjmem, bodové šňůry zejména při podání Kačky a Verči, která dnes zjistila, že servis se dá skákat i jinak než na plachtu, takže z toho byla výborná dělovka. A né jedna.

Výborný trénink na přítah míčů zadarmo. Snaha děvčat oproti minulému týdnu si více volat a nepodceňovat tyto situace byla patrná. Technickými údery účinně zakončoval Šrůtek. Vondrovka byla nejrazantnější.

První zápas byl za hodinu odehraný, nám jel bus zpátky v jednu a pak až před půl čtvrtou, soupeřky nám vyšly vstříc a k dalšímu utkání jsme nastoupily po krátké pauze na sváču. Ještěrky si situace byly vědomé, neponechaly nic náhodě. Ačkoliv soustředěnost již trpěla úrovní hry, nebyla jsem nucena vybrat si ani jeden oddechový čas. Dohráno bylo ve čtvrt na jednu, čili dost času na protažení (sprchu, kdyby Ještěrky nebyly občas i jiná zvířátka) a přesun.

VK Litomyšl - TJ Svitavy "B" 0:3 (-13,-9,-11), 0:3 (-14,-11,-18)

A zítra do Poličky. Tak nám držte pěsti!

Pavlína

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll