Škoda druhého utkání

Před utkáními s Kerharticemi bychom jedno vítězství nad třetím týmem z minulé sezóny brali všema deseti. Vzhledem k průběhu obou sobotních utkání je ale prohra ve druhém zápase zklamáním, které převážilo nad radostí z vítězství v zápase prvním.

V prvním utkání se nám dařilo vše, na co jsme sáhli. Měl jsem obavu ze soupeřova kvalitního servisu, kterým nás loni trápil. Z této kvality ale letos Kerhartice slevily, takže naši přihravači měli usnadněnou úlohu. Za zmínku stojí koncovka třetího setu prvního utkání. Prohrávali jsme 20:24, ale otočili a na servis šel Melis. Kvalitní plachtou narušil soupeřův útok, který jsme buď zablokovali nebo čapli a z protiútoku bodovali. Vyhráli jsme 26:24 za mohutného řevu tribun.

Druhý zápas se začal vyvíjet v duchu prvního. Dlouhé série našich bodů nás ukolébaly. Od druhého setu jsme se ale dostali do křeče, ze které jsme se již nevymanili ani častým střídáním, kdy se na hřiště dostali postupně všichni hráči.

Trenér Kerhartic Stanislav Flekač po utkání: "Upozorňoval jsem své hráče na výborný servis Svitav, přesto nás soupeř v prvním zápase rozstřílel. Pak jsme zlepšili přihrávku a začali konečně hrát svoji hru".

Utkání bylo korektní ze strany rozhodčích i soupeře.

TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy 0:3 (-14, -21, -24), 3:1 (-18, 20, 20, 21)

Sestava TJ Svitavy: Meluzín, Ryšánek, Jassa, Ehrenberger, Černý, Žižka, L Ovad - Bureš, Doležal, Pavlík

V neděli 1. listopadu pokračuje krajský přebor dvojutkáním proti rezervě České Třebové. Hraje se v hale Na Střelnici od 10:00.

Gratulace

VENCA gratuluje svým kolegům k alesoň jednomu vítězství !! Vždyť i to je důležité !!

Web Kerhartic

1.listopadu

Informace o zápase proti České Třebové budou opět poskytovány on-line tady na stránkách.