Soutěžní pauza u Jedniček

Tréninková skupina starší přípravky na konci ledna a začátkem února čerpala v soutěžích Pardubického kraje  volno. Proto se trenéři rozholi pilovat herní činnosti netradičně i o víkendu.

Nejprve jsme poslední neděli v lednu využili možnosti jít trénovat přihrávku do haly na nevyužitou půlku plochy při zápase mužů, kde se dalo pro zpestření využít i trenažeru (dělo).

Pololetní prázdniny jsme vzali na vědomí a tak jsme trénink děvčatům odlehčili. Holky si zahrály turnájek trojic  ve stylu Pipi Dlouhá punčocha. Copánky měly vskutku nádherné...a pihy jim snad ještě přidaly na kráse :-)

Největší zabíračku si však užila celá tréninková skupina teď o víkendu, kdy za účasti 28 děvčat zapracovala na útoku. V sobotu od rána se piloval smečařský krok a práce úderové paže. Pauza na oběd přišla ženskému áčku právě vhod, pomohli jsme v koncovce 4. setu a v tiebreaku urvat body proti hostujícímu Liberci. Končilo se před 16. hodinou a udělalo se kus práce. Trenéři spokojení, hráčky samozřejmě nadšené, část měla možnost již včera opět trénovat, jak jinak si  trenér může vysvětlit, že většina holek dorazila na trénink téměř o půl hodiny dříve...prostě Jedničky makaj!

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll