Stále se zlepšujeme, tentokrát chybělo už jen málo

V sobotu jeli mladší žáci v kompletní sestavě na poslední kolo krajského přeboru do haly Slavie Hradec Králové. Pod vedením tří Petrů - Češka a Siekiera jako řidiči a Sezemský jako headcoach jsme dorazili téměř hodinu před zahájením zápasů, takže si hráči mohli v klidu zvyknout na velkou hradeckou halu, ve které byli všichni kromě Číži poprvé.

První zápas s Třebechovicemi a druhý se Slávií byly jednoznačné a nemuseli jsme do nich trenérsky zasahovat vyjma přesvědčování hráčů, aby hráli odvážněji.

Zápas s Českou Třebovou byl jiné kafe. Tento soupeř v soutěži zatím neztratil ani set, ale my se stále zlepšujeme a celkem jsme si věřili, že tentokrát by to mohlo dopadnout. Z naší strany se hrál zatím nejlepší volejbal, který jsme v mladších žácích předvedli. Ve druhém setu jsme na začátku výrazně prohrávali asi o osm bodů, ale bojovným výkonem jsme jej dokázali vyhrát v koncovce 25:23. Vyrovnaný boj byl vidět i v tie-breaku se šťastnějším koncem pro soupeře - 13:15. Přestože jsme prohráli, zaslouží borci pochvalu za předvedenou hru.

Sestava TJ Svitavy: Adam, Číža, Filip, Jirka, Lukáš, Petr Č., Petr L., Šimon a Štěpán