Městská volejbalová liga

2.MVL 2010- Ďábli

Michal Palla

Jakub Marek

Lukáš Abrahám

Ondřej Špaček

Daniel Plevák

Nikolas Zoikas

Jelita a Kroupy

Míla Miloslav Bulva             Joska Josef Kolář

Dáňa Tomáš Kolouch          Míra Miroslav Gálik

1. MVL 2010 - Semtamáci

Jana Hamáčková

Monika Procházková

Vlasta Marčíková

Jaroslav Hrabálek

Jiří Vlček

2.MVL 2010 - S abecedou kozy jedou

Horní řada zleva: Alexandr Jedlička, Veronika Hanušová, Jiří Johanides, Denisa Antošová, Barbora Smělá, Vendula Tmejová

Dolní řada zleva: Anna Janoušková, Tereza Kissová

Diana Křivková

Kristýna Prokopová

Barbora Šimková

Přeložené třetí kolo 2. ligy

Třetí kolo druhé městské ligy bylo pro špatné počasí přeloženo z pondělí 17. května na čtvrtek 20. května. Ve čtvrtek byly už podmínky příznivější, takže se sehrálo všech devět plánovaných utkání s těmito výsledky:

2. MVL 2010 - JARUNI

 
 

David Švihel

2. MVL 2010 - Šmejdi

 

 

 Horní řada: Milan Vojta,Petra Dobešová, Milan Vaško, Jaroslav Pešina, Petr Lána,Jana Kolářová, Ladislav Nekvinda

1. MVL 2010 - Radiměř

 Radiměř - městská volejbalová liga 2010

1.řada zleva: Oli Gabrlíková, Roman Satrapa, Míra Maruš

2.řada zleva: Milan Bouček, Mirka Šindelářová, Dušan Reis, Vašek Liška, Lucie Šimková

Druhé kolo 1. MVL

Výsledky druhého kola 1. MVL - středa 12. května 2010:

Semtamáci - Drink team 0:2 (-17, -16)
Condor - Jelita a kroupy 2:0 (20, 8)
Radiměř - Maori battalion 2:0 (20, 15)
Radiměř - C team 1:2 (22, -12, -8)
Jelita a kroupy - Semtamáci 0:2 (-18, -23)
Sněženky a machři - Maori battalion 2:0 (16, 13)

Průběžná tabulka 1. MVL:

Druhé lize zatím kraluje Antik řecký

Výsledky druhého kola 2. MVL - pondělí 10. května 2010:

Ingousti - Šmejdi 0:2 (-12, -7)
S abecedou kozy jedou - Smrad z jelena 0:2 (-22, -17)
Gympl - Antik řecký 0:2 (-15, -22)
Gympl - Ďábli 0:2 (-10, -15)
Šmejdi - Antik římský 2:0 (19, 12)
Jaruni - Antik řecký 0:2 (-18, -21)

Průběžná tabulka 2. MVL:

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll