Tradiční otázky na naše chlapecké naděje před soustředěním v Hošťálkové

Přátelé!Máme tady tradiční otázky před soustředěním v zemi zaslíbené - střediskové obci Hošťálková, nacházející se  v kopcích Hostýnských vrchů. Odpovídat bude armáda našich bojovníků. Některé odpovědi jsou obsáhlé a jiné zase strohé. Novinář je rád za každou z nich.

A jak říkají dopisovatelé: "Slunce a noviny musí vyjít každý den!"

 Otázky:
1) Co ocekavas od letosni Hostalkove?
2) Na co se na soustredeni tesis nejvice ze vseho?
3) Jak se na kemp pripravujes?
4) Napada Te něco na zlepseni naseho soustredeni?

Číža:
1) Byl bych rád kdyby mě někdo naučil teda aspoň trochu nahrávat když mam být nahrávač. A trochu více soutěží. A nebylo by špatné tam dát nějakou tu stezku odvahy. 
2)  No asi nejvíc na bazén a ta představa jak se budu opalovat abych chytil lepší barvu. A na nějaký ty soutěže. Sice to říkám málokdy ale už se    těším na tréninky které ovšem budou kruté. No hlavně na srandu která tam bude jako vždycky.
3) Sice není tolik času ale zatím v klidu. 
4) Myslím si že letošní soustředění bude parádní takže nebude asi nic ke zlepšení. 

Piškot:
1) Tak od letošní Hošťálkové očekávám dost. Už jen kvůli tomu, že tento rok tak budeme nejstarší. Bude na nás uspořádat program pro mladší kategorie, aby se tam nenudily.

2) Jako vždy se těším na všechno. Už jen kvůli tomu,že jsme spolu s klukama a užijeme mnoho srandy, navíc zlepšíme osobní výkony.

3) Boužel kvůli potíží se zádami jsem se zatím nemohl na plno zapojit do fyzické připravi. Jinak extra jsem se nikdy na Hošt. nepřipravoval ono je lepší šetřit síly.

4) Systém mě naprosto vyhovuje tréninky 2 denně a dost času na odpočinek.

Pallouš:
1) Od letošní Hošťálkové očekávám hlavně spoustu povinností. My, Ďábli, jedeme jako nejstarší účastní soustředění (nepočítám trenéry a otce) a musíme zorganizovat spoustu aktivit, které nám byly zadány. Dále taky dostaneme na starost "Černou kuchyni", ale té se zase až tak nebojím. Samozřejmě na nás připadne hlídání mladších kluků, aby netropily nějaké ty lumpárny a byli včas v postelích.

2) Nejvíce se těším na Elvisovu kuchyni na přání. Ať je světlo či tma, všední den či svátek, pokaždé ukuchtí to, co si objednáme. Vynikající jsou také jeho houbičky dělané na másle. V té malé místnosti je prostě vládcem Elvis.

3) Po fyzické stránce se připravujeme, díky Melisovi, už od července. Začali nám boxerské tréninky, takže všichni dostáváme do těla co to jde. Po psychické stránce jsem připravený snad na všechno. S klukama také vytváříme různé soutěže a aktivity pro prcky.

4) Zlepšit se dá pokaždé něco, ale na našem soustředění opravdu není co. Všechno probíhá poklidu, užijeme si jak odpočinku, tak i relaxace a navíc se u toho pobavíme. Dvě slovy - Hošťálková forever !

 

Zoiki:
1) Co očekávám od letošní Hošťálkové? Jen to nejlepší. Těším se na naší partu, tréninky a příjemné strávení konce prázdnin. Doufám, že tréninky nebudou tolik náročné, ale na druhou stránku nám dají hodně do techniky a fyzičky. Letošní Hošťálkovou už strávíme jako nejstarší kluci a budeme muset převzít nějaké povinnosti od chlapů, co pro nás pořádali různé aktivity. A nejvíce očekávám nějaký holky a povyražení. :)
2) Na to, že si po dlouhé době zase můžu zahrát volejbal a že si zlepším techniku.
3) Jak se připravuji? No to se moc nedá říct, že se připravuji. Chodím na box, ale už jsem tam hodněkrát nebyl. Ještě budu absolvovat tréninky v Hradci a taky nějaké soustředění. Snažím se doma trošku posilovat, ale jaksi není čas. No co, musím si trošku užívat volna.
4) Zlepšit se tam asi nic nedá! Je to prostě perfektní soustředko. Jídlo je suprové, kolektiv ještě lepší a volejbal je nejlepší. Trenéři jsou někdy na zabití, ale všichni je máme rádi protože jsou jako naši strejdové.

Ronald:
1)Od letošní Hošťálkové očekávám velkou dřinu, jelikož v další sezóně nás čeká spousta turnajů a důležitých akcí, na které je třeba se  dobře připravit.
2) Asi ze všeho se nejvíce těším na velice pestrý jídelníček, který nám připravují naši skvělí trenéři.
3) Moje příprava na kemp začala již na začátku prázdnin a to hlavně posilováním, jelikož na Hošťálkové bych chtěl dát hlavně přednost technice.
4) No nejdůležitější je, aby si všichni vzali s sebou dobrou náladu a podmínky pro trénování.
  
Daňas:
1) Nové věci a velké zlepšení o které se budu snažit.
2) Těším se tak nějak na všechno co se týče volejbalu, ale na všechno co se týče krásných dcerek.......
3) Přípravu máme celý tým což je BOX, který mě baví......
4) Žádné zlepšování bych neprováděl soustředění už samo o sobě je vynikající.........

Jedla:
1) Co očekávám? No určitě očekávám fyzickou zátěž, jelikož trénovat 3krát - 4krát denně je docela namáhavý. Ale co očekávám jinak, to nevím. Každá Hošťálková je něčím jiná a jedinečná. Takže se opravdu těším, na to jak tato Hošťálková dopadne. Chci si jí užít, protože je to možná má poslední. :P
 
2) Já se těším na celé soustředění tak jako celkově. Je to tam príma. Opravdu nejvíc ze všeho se těším na ty tréninky každý den a na to, jak ze sebe budu tomuto sportu dávat všechno. Je to celkem namáhavý, i když se vám chce, ale stojí to za to. Takže na to se těším nejvíc. Určitě se pak těším na to, že budeme celá parta kluků více jak týden pohromadě, takže si užijeme určitě hodně zábavy. :) A hodně se také těším na Železobetoňáka. Je to opravdu skvělá věc, kde si mezi sebou můžeme změřit síly. Akorát tento rok se trochu obávám horší organizace, jelikož s námi nejedou chlapi, kteří to vždycky měli na háku. Ale uvidíme. ;)

3) Jak se připravuji? :D No tak to se ví, že ještě kufry sbalený nemám. :) Ale po fyzické stránce se připravuji vlastně každý den, jelikož chodím každé ráno běhat a každé ráno si dám tak 15ti minutovou rozcvičku a pak dělám můj oblíbený žebříček, sprinty atd. Někdy je to otravné, ale po pár týdnech mě to už baví a beru to jako normální věc, jako když vstávám do školy. Jinak se nějak speciálně nepřipravuju.
 
4)Zlepšit, zlepšit? Já osobně, nevím jak ostatní, si myslím, že soustředění je na dobré úrovni. Ani nechci zjišťovat, kolik práce a úsilí musí všichni trenéři ale i ostatní vynaložit, aby jsme tam mohli těch 11 dní být. Takže za tohle jim patří veliký potlesk. Ale co bych možná změnil je to každoroční ježdění do ZOO. To mě nebaví, protože jsem tam byl už asi 6krát nebo i víckrát, ale už mi to opravdu nic nedává. :) To je asi všechno.

Lukin:
1) To co vždycky tréninky a zábavu :)
2) Nejde říct na co protože je tam všechno super :) jak tréninky, zábava a hlavně jídlo :)
3) Chozením na tréninky.
4) Mně se líbí takové jaké je :)

Mirďas:
1) Že se zlepšíme ve všech herních činostích.
2) Na tréninky.
3) Nijak snad možná věci co jsi vezmu sebou.
4) Ne

 
Diky za odpovědi

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll