Turnaj nadějí - víkendová odměna

Hned po odehrání posledního kola trojek se všechny holky jely domů dát dokupy, aby mohly vyrazit ku Praze. V neděli nás čekal turnaj mladších žákyň v Kralupech nad Vltavou. Cesta proběhla hladce, počasí vyšlo parádně, ubytování v pohodě, co víc si přát.

V neděli jsme odehráli tři utkání v základní skupině (Kpy A, Roztoky, Kpy C), následoval boj o 5. - 8. místo, ve kterém jsme dopadli dobře a skončili po vítězství nad Brandýsem nad Labem na 5. místě. Základní skupinu a celkové vítězství si naprosto bezkonkurenčním výkonem získal domácí A tým, který ostatní družstva převyšoval ve všech herních činnostech, i tělesnými parametry. Tam naopak naše děvčata výrazně zaostávala, srovnávat jsme se mohli pouze s domácím Céčkem, což však byla děvčata ročníku 2008 ....

Po turnaji se bágly naložili do auta a opět vlakem jsme odjeli do Svitav s příjezdem až po 22. hodině. Čekala jsem, že ve vlaku se již bude polehávat a usínat...to tak možná já :-) Treperendy byly plné energie a smíchu... bylo to prima. Ani závěrečná disciplína přeběhů na hlavním nádraží jim náladu nezkazila.

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll