Tygři opět na lovu

V neděli 4. prosince pokračoval krajský přebor v přehazované chlapců druhým kolem. Desítka Tygrů tentokrát vyrazila do Chocně. Z hromady šamotu nám na cestu mával Luděk (ten bohužel musel do práce) a už jsme si to fičeli. V Chocni nás přivítalo hnusné počasí, ale zato vzorně nachystaná volejbalová hala. Hrálo se na třech kurtech s výbornou organizací, takže vše šlo jako na drátkách.

Naše áčko potvrdilo roli favorita a je po dvou turnajích bez porážky. Přiznám se, že už je v přehazované sleduji jenom po očku, protože jsou to mazáci a sami dobře vědí co mají hrát. A občas je to vraždění neviňátek, ale to jenom kluci vrací, co sami zažívali 2-3 roky zpátky. Ale musí být příjemné, když nastoupíte na začátku zápasu na servis a končíte bez točení s posledním hvizdem rozhodčího za stavu 30:0, jako se to stalo Vojtovi. Co by za to někteří z nás dali:-)).

Béčko odvedlo téměř bezchybný výkon. To téměř by tam nebylo nebýt zápasu s Chvaleticemi. V něm borci předvedli, jak se dá během dvou minut ztratit vyhraný zápas ze stavu 10:5 na 10:12. Až musel jejich jinak klidný a mírný trenér zvýšit hlas. Ale pomohlo to, v dalších zápasech už to bylo ono a druhé místo je super.

Borcům z céčka tentokrát chyběl kousek štěstí k tomu, aby zopakovali výkon
z minulého turnaje, ale i sedmé místo je stále drží ve hře o medaile.

Na nádraží kluci utratili zbytek peněz, přesně podle hesla, když jsem dostal stovku, tak ji přece nepřivezu domů, ještě bych to musel vrátit a o půl druhé jsme byli doma, takže jsme stihli i ty vánoční trhy.

Omlouvám se, že tentokrát nejsou fotky, ale to už prostě trenér, nosič báglů, zdravotník a popoháněč v jedné osobě nezvládl. A kromě toho jsem nechal foťák doma.

Na příští kolo vyrážíme v lednu do Chvaletic, ale před tím nás čeká ještě jeden turnaj Barevného minivolejbalu v Poličce.

A ještě sestavy a výsledky.

Svitavy A: Dan Benko,Matěj Novák,Vojta Švihel
Svitavy B: David Maruš,Kuba Kočvara,Tonda Pelíšek
Svitavy C: Vojta Nespěšný,Kuba Žižka,Josef Meluzín,Kuba Kopřiva

Výsledky 2.kola

1. Svitavy A
2. Svitavy B
3. Č. Třebová II.
4. Chvaletice
5. Č. Třebová A
6. Lanškroun B
7. Svitavy C
8. Lanškroun A
9. Č. Třebová B
10. Choceň

Celkové pořadí:

1. Svitavy A 36 b
2. Svitavy B 30
3. Č. Třebová II 20
4. – 6. Svitavy C 18
4. - 6. Lanškroun B 18
4. – 6. Č. Třebová A 18
7. Chvaletice 12
8. Lanškroun A 8
9. Č. Třebová B 4
10. Choceň 2

David

Peníze

S těma penězma na nádraží je to pěkné. Ještě jsi měl připomenout přísloví: "Co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek!" A podle něj také vše nakoupené na zmiňovaném nádraží snědli ...

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll