Už víme, kdo je machr!!!

Aligátoři zakončili o víkendu 4. - 6. července letošní sezónu minisoustředěním na hřištích za Národním domem. Během tří dnů absolvovalo devět statečných čtyři klasické tréninky (jeden pod vedením Elvise - díky), jeden výlet na kole, jehož součástí byla i krátká časovka, turnaj ve volejbale jeden na jednoho, turnaje dvojic v přehazované a v líném tenisu.

Během celého kempu chlapci sbírali bodíky v boji o titul "Machr Aligátorů". Tato soutěž byla zaměřena na všestrannost - zahrnovala jednak volejbalové dovednosti: odbití obouruč vrchem do obroučky, spodní servis na přesnost, lob na přesnost, smeč s dopadem přes síť, střídavě odbití prsty a bagrem na počet odbití, ale také disciplíny nevolejbalové: leh/sed za minutu, člunkový běh, trojskok z místa a časovku na kole.

V pondělí byl kemp zakončen turnajem rodinných týmů v minivolejbale tři na tři s drobnou úpravou pravidel - možnost dopadu míče o zem. Následně byly vyhlášeny výsledky, předány diplomy, rozděleny ceny, sbaleny bágly a Aligátoři odvezeni do svých domovů.

Vítězové
turnaj 1x1: Adam Tomášek
míčový dvojboj (přehazovaná+líňák, losované dvojice): Filip Siekiera + Šimon Švihel
turnaj rodinných týmů: Leinweberovi (šli tvrdě za vítězstvím, takže jak sami poznamenali, už je příště nepozveme :-))
Machr Aligátorů: Petr Češka

Ocenění za celý rok
docházka: Filip Siekiera, Lukáš Siekiera (oba 94 %), Šimon Švihel (96 %)
největší meziroční zlepšení: Vojta Švihel

Soustředění se vydařilo, kluci ho přežili (na rozdíl od trenérů:-)) bez úhony, ačkoliv samozřejmě vyhledávali aktivity i v době, kdy měli nabírat síly a odpočívat. Zvláště první den byli neunavitelní, takže při výhni, která na kurtech panovala, ještě stihli kromě vybíjené i fotbálek, bitvu o míč s hromadnou rvačkou, hru na schovku (jednak před sebou a jednak před trenéry)... Posílené svalstvo se jim bude hodit. V srpnu je čeká první velké opravdové soustředění mimo Svitavy. Aligátoři míří poprvé do Hošťálkové!

A málem bychom zapomněli poděkovat maminkám za výborné buchty (a nebojte, trenéři si pamatují od koho byly:-)).
                           
David a Pavlína

 

FOTODOKUMENTACE

Adam Tomášek - vítěz turnaje jeden na jednoho.

 

U míče Filip Siekiera, na bližším hřišti dobíhá balón Šimon Švihel - "zlatí" spoluhráči v míčovém dvojboji.

 

Jirka Simon se snaží přelstít Petra Češku.

 

Spodní servis a úsilí Lukáše Siekiery.

 

Nejmladší účastník Vojta Švihel "Na mě stejně nevyzraješ!".

 

Petr Češka vykryl míč obouruč spodem, Adam se musel hodně snažit, aby Petra rozběhal.

 

Hlavně, aby to tam všechno pan trenér správně zapsal...

 

A ohýnek se špekáčkem prostě nemohl chybět.

 

a že to byla dobrota....

 

Fotografovi unikl Dominik Kocián, který v neděli pauzíroval.

 

Gratulace

Pavlíno a Davide, přijměte gratulaci od Elvise za supr akci a za práci odvedenou na Vašich Aligators. Jenom od zimy, kdy jsem měl jeden trénink na záskok, se kluci zlepšili neuvěřitelným skokem. Když je porovnám s Ďáblama, jež vyhráli co se dalo, tak mě nezbývá konstatovat, že z nich budou mistři světa nebo olympijští vítězové. Vivat Aligators.

Aligators

Díky za oba, kluci jsou šikovní, snaživí, navíc jich není moc, tak se s nimi dobře pracuje. Byla jim doporučena účast na kempu pana Haníka, to by bylo další zlepšení a za výrazně kratší dobu. Pokud na sobě budou makat, budou chodit pravidelně na tréninky a nechají si poradit... kdo ví, co všechno vyhrají! Tak kluci, je to na vás :-)

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll