V neděli bojovaly v KP kadetky i dívky z přípravky

V neděli 3.10.2010 vyrazily v 8 hodin ráno kadetky směr Litomyšl. O čtvrt hodinky později je následovala 2 družstva přípravek dívek a to směr Dolní Újezd. Svitavské "béčko" přípravek zůstalo na další kolo KP ve Svitavách.

Kadetky 2x porazily Litomyšl 3:1, 3:1 a ještě se stihly za námi do Dolního Újezda podívat.

Svitavské "áčko" přípravek opět zabodovalo a kromě porážky od Moravské Třebové se celým turnaje probojovalo vítězně. Nyní jsou na celkovém 2.místě v KP. Nad moje očekávání se dařilo i svitavskému "céčku", které také bojovalo ve skupině A. Tentokrát jsem vzala děvčata, která potřebují hrát, hrát a hrát. Nakonec si vůbec špatně nevedla. Sice vyhrála jen jeden set, ale v ostatních bojovala do posledního míče, takže prohra 25:23 nás v neděli potkala několikrát, což je pro ně výborným výsledkem a mě jako trenérku děvčata svým výkonem velmi potěšila. Ve Svitavách  úspěšně hrálo svitavské "béčko". Skupinu B vyhrálo a postupují do skupiny A.

Přípravka se nedělním 3. kolem KP uložila k zimnímu spánku a čeká nás až turnaj v lednu 2011. Dále budou bojovat o body kadetky, mladší žákyně a do hry se zapojí i starší žákyně, které se nedávno úspěšně probojovaly do Českého poháru. 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll