Vítězná série pokračuje, Lanškroun si neodvezl ani set

Nedělní dvojutkání s naším tradičním soupeřem se ze začátku nevyvíjelo vůbec dobře. Melis musel řešit zranění malé Tonči a tak na nahrávce nastoupil Venca. Ten většinu tréninků absolvuje s juniory České Třebové a tak je s našimi hráči málo sehraný.

Úvod prvního utkání provázelo velké množství nepřesností na nahrávce ale hlavně v mezihře, kdy jsme nedokázali bodovat z lehkých míčů. Přesto jsme první set Lanškroun přetlačili 26:24, když jsme vedli už 17:11, ale soupeř přesto stáhl na 23:23.

Ve druhém setu nepřesnosti pokračovaly a tak šel za stavu 7:7 na nahrávku Melis, který se v průběhu prvního setu vrátil z nemocnice. Došlo k částečnému zklidnění našeho herního projevu a celkem pohodovému dovedení zápasu do vítězného konce.

Ve druhém utkání jsme už jasně dominovali a celé jej odehráli bez jediného timeoutu. V průběhu jsme přešli z tvrdého smečovaného podání, které soupeři nedělalo problémy při zpracování, na plachtící servis, kde byli lanškrounští přihravači méně jistí.

TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun 3:0 (24, 19, 21), 3:0 (13, 11, 20)

Sestava: Liška, Ryšánek, Jassa, Ehrenberger, Černý, Žižka, L Ovad - Doležal, Meluzín, Pavlík.

Chválím celý tým za přístup k utkání, kde to podle aktuální tabulky smrdělo podceněním soupeře. Příští sobotu jedeme do Hnátnice k loňskému účastníkovi 2. ligy a další víkend (neděle 6.12. od 13:00) zveme na vrchol letošního roku - okresní derby s lídrem tabulky z Litomyšle.

Fotky tentokrát nejsou, mistr si potřeboval přispat (pokud někdo v hale něco vyfotil, tak mi dejte vědět, ať to sem můžeme přidat).

DERBY

Cápa

No bylo to jedna velká symphony:-) Velmi kvalitní smeták. Aspoň teda  druhej zápas, co jsem viděl. Soupeř se ani nehádal:-)

No nebylo to jako v roce 1994 KP II (podzim v Lanškrouně venku), kdy Pepa Šimko nadával naráz -už v době kdy soupeř podával - spoluhráčům (Jarin, Melis, Elvis) rozhodčímu co toten č...... píská a v neposlední řadě protihráčovi (Tonda) ať se naučí pinkat, že se to od něj odráží jak od patniku:-)

Nebo o 10 let a něco později 2005 KP I (leden Lanškroun hala), kdy byl tehdy 17letý Pípa konfrontován "osolarizovaným" protihráčem cituji " Ten mladej haj.... má dneska štěstí" Načež Pipin reagoval po jednom ze svých úspěšných smečí " Ty mi polib pr....."

omluva

Dobrý den všem . Jak to tak čtu, tak mě i začíná mrzet, že jsem se nodostavil. No,recept jednoduchý, příště méně piv .

Gratulace chlapcům, je vidět, že příprava byla co k čemu :) jen tak dál. Až budu mít službu na váš zápas, tak bych prosil odehrát za 50 minut ... díky, máte na to

Poděkování

Ještě bych chtěl alespoň touto cestou poděkovat rodině Plevákové, za velmi hodnotnou zábavu připravenou jako překvapení pro vítězné družstvo. V záři reflektorů a halového osvětlení se nám naskytl úžasný pohled na taneční kreace snad ještě úžasnějšího dua výborných tanečníků !! Famózní výkon přátelé !! Kdo nezůstal, přišel o moc. DĚKUJEME !!

Přesná hodinářská práce !!

Někteří z fanoušků a přihlížejících si toho zajisté všimli, ale rád bych zdůraznil, že celý druhý zápas se odehrál v rekordním čase 65 minut, ačkoli se soupeř bránil zbytečnými timeauty a střídáním !!!